SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Monchi, Vida’yı çok beğeniyor”

Vida'nın Türk temsilcisi Uğur Avadan, "Monchi, Roma'dayken Vida'yı çok istedi Şimdi Sevilla'da ve onların da bir stoper aradığını biliyorum" açıklamasında bulundu.

Güncellenme: 12:45, 26/03/2019
“Monchi, Vida’yı çok beğeniyor”

Beşiktaş’ın Hırvat stoperi Domagoj Vida’nın menajeri Uğur Avadan, tecrübeli ismin geleceğiyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Radyospor’a konuşan Uğur Avadan, “Beşiktaş’ın gelecek teklifleri değerlendirme kararı var mı bilmiyorum ama Vida Beşiktaş’ta olmaktan çok mutlu. Fakat transfer pazarı ilginç, ne olacağını bilemeyiz. Vida herkesin istediği bir oyuncu. Monchi, Roma’nın sportif direktörüyken, Ocak’ta Vida’yı transfer etmeyi çok istedi. Şimdi Monchi, yeniden Sevilla’da. İspanyol ekibinin sezon sonu için bir stoper transfer etmeyi istediğini biliyorum ve Monchi, Vida’yı beğeniyor” dedi.

İLGİLİ HABER Mehmet Demirkol: `Cenk Tosun İspanya`ya gitseydi 20-25 gol atardı` Mehmet Demirkol: `Cenk Tosun İspanya`ya gitseydi 20-25 gol atardı`

Dünya Kupası’nda geçen yıl Hırvatistan formasıyla final heyecanı yaşayan Domagoj Vida’nın Beşiktaş’taki performansıyla vitrinde yer almaya devam etmesi sebebiyle Siyah-Beyazlılar, tecrübeli oyuncu için istediği bonservis bedelini yüksek tutuyor.