SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Khabib’ten McGregor’a gönderme: Ormanda sadece bir tane kral olabilir!

MMA'den emekli olduğunu açıklayan İrlandalı dövüşçü McGregor'a rakibi Khabib Nurmagomedov'dan jet gönderme geldi.

Güncellenme: 15:52, 26/03/2019
Khabib’ten McGregor’a gönderme: Ormanda sadece bir tane kral olabilir!

Dünyaca ünlü İrlandalı karma dövüş (MMA) sporcusu Conor McGregor kariyerine son verdiğini açıkladı. Khabib Nurmagomedov, McGregor’a Twitter üzerinden göndermede bulundu.

Twitter üzerinden paylaştığı mesajında ünlü sporcu “Bugün resmi olarak Karma Dövüş Sanatları” olarak bilinen spordan emekli olmaya karar verdim.” dedi.İrlandalı dövüşçü neden bu yönde bir karar aldığını açıklamadı. McGregor’un emeklilik kararına Khabib’ten cevap geldi.

TWİTTER ÜZERİNDEN GÖNDERME

Nurmagomedov resmi Twitter hesabından attığı tweette ‘Ormanda sadece bir tane kral olabilir. Sadece bir…’ yazdı. Khabib, McGregor’a gönderme yapan tweetine altın kemeriyle çektirdiği ve eliyle ‘1’ işareti yaptığı bir fotoğrafı koydu.

OLAYLI MAÇTA MAĞLUP ETMİŞTİ

Geçtiğimiz ekim ayında McGregor, Dağıstanlı dövüşçü Khabib Nurmagomedov’a mağlup olmuştu. Mücadelenin bitmesiyle birlikte iki dövüşçü ve antrenörler arasında arbede yaşanmıştı. Karşılaşmanın ardından Nurmagomedov, Conor McGregor’un kendisine, dinine, ülkesine ve ailesine hakaret ettiğini söylemişti. McGregor daha sonra Khabib Nurmagomedov’a rövanş teklifinde bulunmuş fakat Nurmagomedov bu teklifi geri çevirmişti.