SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray taraftarından Mustafa Cengiz’e destek

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, CEV Kupası finalinin rövanşında Trentino Itas maçını salonda takip etti. Galatasaray taraftarları, idari yönden ibra edilmeyen Mustafa Cengiz'e destek çıktı.

Güncellenme: 20:48, 26/03/2019
Galatasaray taraftarından Mustafa Cengiz’e destek

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı’nın CEV Kupası finalinin rövanşında İtalya’nın Trentino Itas ekibini konuk ettiği maçı Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz de salonda takip etti. Kulüp ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve bazı yönetim kurulu üyeleri de müsabakayı protokol tribününde izledi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da maçı takip edenler arasında yer aldı.

İLGİLİ HABER Mehmet Helvacı: Galatasaray`a kayyum atanabilir Mehmet Helvacı: Galatasaray`a kayyum atanabilir

MUSTAFA CENGİZ’E DESTEK

Galatasaraylı taraftarlar, kulübün yıllık olağan mali genel kurul toplantısında idari yönden ibra edilmeyen başkan Mustafa Cengiz ve yönetimine destek verdi.

Tribünlere üzerinde “Seçimle gelen seçimle gider. Nerede kaldı fikriniz, nerede kaldı vicdanınız?” ifadelerinin bulunduğu pankartlar asan taraftarlar, “O koltuk tapulu malınız değil, Cim Bom Bom halkındır lisenin değil. Mekteb-i Sultani onurumuzdur, liseci zihniyet sorunumuzdur” şeklinde tezahürat yaptı.

İLGİLİ HABER Salah`ın annesi kızdı: Babanı böyle bir şey yaparken görsem boşarım! Salah`ın annesi kızdı: Babanı böyle bir şey yaparken görsem boşarım!