SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray taraftarından Mustafa Cengiz’e destek

Galatasaray taraftarından Mustafa Cengiz’e destek

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, CEV Kupası finalinin rövanşında Trentino Itas maçını salonda takip etti. Galatasaray taraftarları, idari yönden ibra edilmeyen Mustafa Cengiz'e destek çıktı.

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı’nın CEV Kupası finalinin rövanşında İtalya’nın Trentino Itas ekibini konuk ettiği maçı Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz de salonda takip etti. Kulüp ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve bazı yönetim kurulu üyeleri de müsabakayı protokol tribününde izledi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da maçı takip edenler arasında yer aldı.

26 Mart 2019 Mehmet Helvacı: Galatasaray`a kayyum atanabilir Galatasaray'ın eski yöneticilerinden olan Hukuk Profesörü Mehmet Helvacı, Başkan Mustafa Cengiz'in açıklamalarını değerlendirdi. Mahkemenin ibrasızlık kararının durdurulması yönünde karar vermemesi halinde seçime gidileceğini söyleyen Helvacı, “Burada mahkeme, seçim yapılması için mevcut yönetim kurulunu da yetkilendirebilir, kendi atadığı kayyumu da görevlendirebilir” ifadelerini kullandı. Helvacı ayrıca Mustafa Cengiz'in seçim kararı alması gerektiğini de sözlerine ekledi. İlgili Haberi Oku

MUSTAFA CENGİZ’E DESTEK

Galatasaraylı taraftarlar, kulübün yıllık olağan mali genel kurul toplantısında idari yönden ibra edilmeyen başkan Mustafa Cengiz ve yönetimine destek verdi.

Tribünlere üzerinde “Seçimle gelen seçimle gider. Nerede kaldı fikriniz, nerede kaldı vicdanınız?” ifadelerinin bulunduğu pankartlar asan taraftarlar, “O koltuk tapulu malınız değil, Cim Bom Bom halkındır lisenin değil. Mekteb-i Sultani onurumuzdur, liseci zihniyet sorunumuzdur” şeklinde tezahürat yaptı.

26 Mart 2019 Salah`ın annesi kızdı: Babanı böyle bir şey yaparken görsem boşarım! Liverpool`un golcüsü Salah annesiyle yaptığı WhatsApp konuşmasını yayınladı. Annesi, bir kızın Salah`a sarıldığı fotoğrafa, Babanı böyle bir şey yaparken görsem boşarım şeklinde yorum yaptı. İlgili Haberi Oku