SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünlü boksör Kubrat Pulev kanlar içinde çıktığı canlı yayında muhabirin dudaklarına yapıştı!

Ağır siklet boksör Kubrat Pulev maç sonrası verdiği röportajda yaptığı skandal hareketle sosyal medyanın diline düştü. Pulev'in kendisine soru soran muhabiri canlı yayında dudaklarından zorla öpmesi büyük tepki topladı.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 18:03, 25/03/2019

Bulgar ağır sıklet Kubrat Pulev, bu kez ringdeki performansı ile değil, maç sonrası yaptığı bir hareketle gündeme geldi. 37 yaşındaki boksör, 23 Mart’ta Rumen rakibi Bogdan Dinu’yu Kaliforniya’da mağlup etmeyi başardı ve 28. maçında 27. galibiyetini elde etti. Dinu tarafından 4. raundda sol kaşı açılan Pulev, müsabakadan sonra kanlar içinde verdiği röportajla ve röportajın sonunda muhabiri dudağından öpmesiyle dikkatleri üzerine çekti!

Maçın ardından Vegas Sports Daily muhabiri Jenny SuShe’nin sorularını yanıtlayan Pulev, karşılaşmayı değerlendirdikten sonra SuShe’den gelen “Tyson Fury, Tom Schwarz’u mağlup ederse sıradaki şans size gelmeli mi” sorusuna “Evet, kesinlikle” cevabını verdi ve bir anda SuShe’yi dudağından öptü.

Şoke eden hareketten sonra muhabir şaşkınlığa düşerken Pulev, teşekkür ederek röportaj alanından uzaklaştı. ‘news.com.au’ya konuyla ilgili açıklamalarda bulunan SuShe, “olayın bir utanç verici ve garip” olduğunu ifade etti. Sosyal medyada Pulev’in bu hareketi gündeme damga vururken sayısız hesap Pulev’in bu hareketini oldukça sert bir dille eleştirdi. İLGİLİ HABER Avni Yıldırım`ın maçı yeniden oynanacak Avni Yıldırım`ın maçı yeniden oynanacak