SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye Moldova maçı sonrası Moldova Teknik Direktörü Alexandru Spiridon: ‘Bu maçı sihirbaz David Copperfield değiştirebilirdi!’

Moldova Milli Takımı Teknik Direktörü Alexandru Spiridon, "Türkiye karşısında iyi ve korkusuz oynadık" dedi. Spiridon, "İyi futbolculara sahip rakibimiz bizi cezalandırdı. Bu maçın seyrini sihirbaz David Copperfield değiştirebilirdi" diye konuştu.

Güncellenme: 23:00, 25/03/2019
Türkiye Moldova maçı sonrası Moldova Teknik Direktörü Alexandru Spiridon: ‘Bu maçı sihirbaz David Copperfield değiştirebilirdi!’

Moldova Milli Takımı Teknik Direktörü Alexandru Spiridon, Türkiye’ye 4-0 mağlup oldukları 2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu ikinci maçına ilişkin, “Türkiye karşısında iyi ve korkusuz oynadık.” dedi. Spiridon, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, beklemedikleri bir skorla maçtan ayrıldıklarını dile getirdi. Türkiye’nin 25 dakikadan sonra oyunu kontrol etmeye başladığını ifade eden Spiridon, şöyle konuştu:

“Oyuna hakim olmaya başladılar. Biz pozisyona giremedik. İyi futbolculara sahip rakibimiz bizi cezalandırdı. Bu maçın seyrini sihirbaz David Copperfield değiştirebilirdi. Skor farklı da olabilir. Türkiye karşısında iyi ve korkusuz oynadık. Kötü gidişatı değiştirmek için biraz daha zamanımız var. Çalışacak zamanımız var. Grupta Fransa lider gibi görünüyor ancak ikincilik için İzlanda ve Türkiye savaşabilir.” İLGİLİ HABER Şenol Güneş: Arabaya benzer bir halimiz yok! Şenol Güneş: Arabaya benzer bir halimiz yok!