SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Diagne’den sonra Melo ve Muslera’dan da Abdurrahim Albayrak’a destek

Diagne’den sonra Melo ve Muslera’dan da Abdurrahim Albayrak’a destek

Galatasaray’ın golcüsü Mbaye Diagne, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, geçtiğimiz gün gerçekleşen genel kurulda ibra edilmeyen Mustafa Cengiz yönetimden yer alan İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak’a destek mesajı verdi. Albayrak'a Muslera ve Melo da yaptıkları paylaşımla destek oldu.

Galatasaray'da pazar günü gerçekleşen Mali Genel Kurul’da, Mustafa Cengiz yönetiminin ikinci dönemini mali yönden ibra edilmiş, idari yönden ise ibra edilmemişti. İbra oylaması sonrası sarı-kırmızılı kulübün ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, sosyal medya hesabından camiaya seslenmiş ve “Bunu hak etmedik” demişti.

Galatasaray'ın Senegalli golcüsü Mbaye Diagne de sarı-kırmızılı kulübe transferinde başrol oynayan Abduurahim Albayrak'a destek çıktı. Diagne, Albayrak ile çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşarak altına, “Sen bir numarasın” notunu yazdı.

Diagne’nin ardından Fernando Muslera ve sarı-kırmızılı takımın eski futbolcusu Melo da Instagram’dan paylaşım yaptı.

25 Mart 2019 Galatasaray mahkemelik olacak! 80 milyon TL riske girdi... Olağan genel kurulda idari olarak onanmayan Mustafa Cengiz yönetimi ve denetim kurulu, itiraz haklarını kullanmak için yasal süreci başlatıyor. Ancak hukukçular Adnan Polat'ın kararının emsal olmayacağı görüşünde... İlgili Haberi Oku