SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Cengiz’den Abdurrahim Albayrak’a alkış müdahalesi!

Galatasaray'da olaylı genel kurul sırasında Başkan Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak arasında yaşananlar gecenin unutulmazları arasına girdi. Mali yönden ibra oylamasında olumlu sonuç çıkmasını alkışlayan Albayrak'a Mustafa Cengiz müdahale etti ve alkışlamasını engelledi

Güncellenme: 12:55, 24/03/2019

Galatasaray Kulübü’nün Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilirken kongrede uzun süre hafızalardan unutulmayacak bir sahne yaşandı.

İbra oylamasının yapıldığı esnada Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, üyelerin oylamada pozitif bir görüş belirtmesinin ardından bu kararı alkışladı.

Kendisine yönelik eleştirilerin ardından biraz gergin olduğu gözlenen Mustafa Cengiz, yardımcısı Albayrak’a müdahale etti ve alkışlamasını engelledi.

Mustafa Cengiz’in, Abdurrahim Albayrak’ın alkışlamasına engel olduğu bu anlar Galatasaray TV’de izleyicilere de yansıdı.

Ayrıca Genel Kurul üyelerinin Mustafa Cengiz’i sıkça Fatih Terim’in sözleşme konusunda eleştirmesi dikkatlerden kaçmazken, Cengiz bu konuda serzenişte bulundu.

Galatasaray’da Mustafa Cengiz’in ikinci dönemi idari yönden ibra edilmedi. Çıkan bu karar sonrası Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Biz bunu hak etmedik” ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ı karıştıran `liseliler` fotoğrafı: `Vebalini ödeyemezsiniz` Galatasaray`ı karıştıran `liseliler` fotoğrafı: `Vebalini ödeyemezsiniz`

Yayınlanma Tarihi:12:03,