SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ı karıştıran ‘liseliler’ fotoğrafı: ‘Vebalini ödeyemezsiniz’

Galatasaray'da Cumartesi günü gerçekleştirilen Genel Kurul sonrasında Başkan Mustafa Cengiz yönetiminin idari açıdan ibra edilmemesi sarı kırmızılı kulübün çalkalanmasına yol açtı. Cengiz yönetiminin ibra edilmemesi sonrasında 30 gün içinde seçime gidecek olan Galatasaray'da, lise öğrencisi bir grubun genel kurul kararı sonrası kutlama yaptığı fotoğraf infiale yol açtı.

Güncellenme: 11:24, 24/03/2019
Galatasaray’ı karıştıran ‘liseliler’ fotoğrafı: ‘Vebalini ödeyemezsiniz’

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetiminin mali açıdan ibra edilmesine karşın idari açıdan ibra edilmemesi nedeniyle sarı kırmızılı kulüp 30 gün içerisinde seçime gidecek.

Alınan bu karar sonrası camiaya ikiye ayrılırken Galatasaray Lisesi öğrencisi bir grup gencin genel kurul sonrası paylaştığı fotoğraf olay yarattı.

Mustafa Cengiz’in ibra edilmemesi kararını kutlayan liseli öğrencilerin fotoğrafına bazı Galatasaraylı taraftarlar tepki gösterirken “Galatasaray halkındır, liselilerin değil” yorumları yapıldı.

İLGİLİ HABER Faruk Süren: `Kimse böyle bir şey beklemiyordu. Tarihten ders almıyoruz` Faruk Süren: `Kimse böyle bir şey beklemiyordu. Tarihten ders almıyoruz`

Başkan Mustafa Cengiz’in Galatasaray Lisesi mezunu olmadığı için ibra edilmediğini düşünen bazı sarı kırmızılı taraftarlar “#LiseciZihniyetinizBatsin” etiketiyle Twitter’da binlerce paylaşım yaptı.

Öte yandan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, tüzüğe göre yapılacak seçimde yeniden aday olamayacak.

İşte lise öğrencilerinin yaptığı paylaşım sonrasında sosyal medyadaki bazı yorumlar;

İLGİLİ HABER ultrAslan`dan sert açıklama ultrAslan`dan sert açıklama

Yayınlanma Tarihi:11:17,