SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray U14 kaptanı Beknaz Almazbekov’dan alkış toplayan hareket

Galatasaray U14 takımının kaptanı Galatasaray Beknaz Almazbekov, İstanbulspor karşılaşmasında alkış toplayan bir harekete imza attı. Hakemin penaltı kararına rağmen pozisyonun faul olmadığını belirten Almazbekov, kararın değişmemesi üzerine vuruşu direkt olarak auta gönderdi.

SKOR DETAY HABER
Güncellenme: 15:02, 24/03/2019

U14 Ligi’nde Galatasaray ile İstanbulspor’un gençleri karşı karşıya gelirken genç futbolcular abilerine ders niteliğinde bir harekete imza attı.

Florya’da oynanan mücadelenin 40. dakikasında sarı kırmızılı takımın kaptanı Beknaz Almazbekov ceza sahasına girmek üzereyken yerde kaldı. Maçın hakemi tereddüt etmeden penaltı noktasını gösterdi.

Ancak rakibinin kendisine müdahalesi olmadığını söyleyen Galatasaraylı Beknaz Almazbekov’un uyarısı kararın değişmesine yetmedi.

O sırada İstanbulspor yedek kulübesinin isyanı mikrofonlara yansırken topun başına geçen Beknaz Almazbekov atışı direkt olarak auta gönderdi.

Büyük alkış toplayan Beknaz Almazbekov, rakip takım oyuncuları tarafından tebrik edildi.

İşte GS TV ekranlarında yayınlanan o anlar;

İLGİLİ HABER Galatasaraylı yöneticiden olay video! Mahkemede delil olarak kullanılacak... Galatasaraylı yöneticiden olay video! Mahkemede delil olarak kullanılacak...

Yayınlanma Tarihi:14:55,