SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Panucci: İlk yarıda Türkiye hiçbir şey yapmadı, sıfır!

Arnavutluk Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Christian Panucci, istifa etmeyi düşünmediğini, Andorra karşısında galibiyet almayı hedeflediklerini söyledi.

Güncellenme: 10:12, 23/03/2019
Panucci: İlk yarıda Türkiye hiçbir şey yapmadı, sıfır!

Panucci, İşkodra kentindeki Loro Boriçi Stadı’nda Türkiye ile karşılaştıkları mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Oyunun başında sorunlarla karşılaştıklarını belirten Panucci, ilk yarı iyi bir oyun sergilediklerini ancak sonuç elde etmeyi başarmadıklarını dile getirdi.

İkinci yarı takımının yaratıcılık anlamında zayıf olduğunu vurgulayan Panucci, “İlk yarıda Türkiye hiçbir şey yapmadı, sıfır. Biz golü bulamadık. 2. yarıda da iyi değildik, Türkiye golü attı, bir şey yapamadık. Türkiye’ye golü atamayınca, maçı da kazanamadık. Şimdi Andorra maçında ne yapacağımızı göreceğiz.Onlar sahada daha agresifti ve bu fark yarattı” dedi.

İLGİLİ HABER Arnavutluk Türkiye maçı için yazarların yorumları Arnavutluk Türkiye maçı için yazarların yorumları

İstifayı düşünüp düşünmediği ile ilgili bir soru üzerine Panucci, “İstifa etmeyi düşünmüyorum. Seyirci oyundan ve teknik direktörden memnun olmamasında haklı. Oyun kötü olduğunda böyle düşünmeleri onların hakkı. Ancak tüm oyuncular en üst düzeyde performans ortaya koymaya çalıştırlar” ifadelerini kullandı.