SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek: ‘Hakkınızı helal edin!’

Galatasaray'da 1-23 Ocak arası Dursun Özbek dönemi mali ve yönetsel yönden oy çokluğuyla ibra edildi. İbra kararının ardından Dursun Özbek, kürsüye çıktı ve teşekkür etti.

Güncellenme: 00:04, 24/03/2019
Dursun Özbek: ‘Hakkınızı helal edin!’

Galatasaray mali ve idari genel kurulunda eski başkan Dursun Özbek’in 1-23 Ocak arasındaki dönemi mali ve yönetsel yönden oy çokluğuyla ibra edildi.

Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, ibra kararının ardından kürsüye çıkmak istedi ve yönetim üyelerine teşekkür edip şu sözleri kullandı;

”Yaklaşık 6 ay başkan yardımcılığı, 2,5 sene de Galatasaray Başkanlığı yapma gururunu yaşadım. Çok heyecanlıyım, affınızı dilerim. Özellikle ifade etmek istediğim bir şey var. Yaklaşık 3 sene Galatasaray’a hizmet ettim. Ben bu hizmet dönemi itibariyle, siz sayın genel kurul üyelerine büyük bir alkış gönderiyorum. Siz bizi en zor dönemimizde desteklediniz. Sağ olun var olun. Galatasaray çok büyük bir marka, bir dünya markası. En büyük değerlerden bir tanesi de Galatasaraylıların birlik beraberliğidir. Bu değerlerimizin erozyona uğramaması gerekiyor. Hizmet ettiğimiz süre içerisinde sizlerin bize hakkı geçmiş olabilir, bizim de size geçmiş olabilir. Sizden helallik istiyorum. Benden yana helal olsun. Yaşasın Galatasaray!”

İLGİLİ HABER Galatasaray`da tarihi gün, Cengiz yönetimi ibra edildi! Galatasaray`da tarihi gün, Cengiz yönetimi ibra edildi!

Yayınlanma Tarihi:23:03,