SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Loris Karius için flaş karar! İngilizler duyurdu…

İngiliz basını Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen Loris Karius'un dönüşü için kulübü Liverpool'un istekli olmadığını duyurdu.

Güncellenme: 18:14, 22/03/2019
Loris Karius için flaş karar! İngilizler duyurdu…

Son dönemde en çok tartışılan isimlerden biri olan Loris Karius için Liverpool'dan flaş karar geldi.

Daily Mirror'ın özel haberine göre, Beşiktaş'ta adeta istenmeyen adam haline gelen ve sezon sonunda İngiltere'ye geri gönderileceği konuşulan Karius için Kırmızılar kararını netleştirdi.

Liverpool'un Alman kaleciyi şu an için kadroda düşünmediği, dönüşüne de yeşil ışık yakmadığı kaydedildi. Liverpool'un kiralık sözleşme süresine uygun davranacağı ve erkenden dönmesini istemediği aktarıldı.

ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDEKİ HATALARI İLE ANILIYOR 25 yaşındaki file bekçisi özellikle Liverpool'da geçen sezonki Şampiyonlar Ligi finalinde yaptığı hatalarla anılıyor. Beşiktaş'ta da yaptığı basit hatalarla eleştirilerin merkezinde olan 25 yaşındaki kaleci, 27 resmi maçta 37 gol yiyerek herkesi üzmüştü. Beşiktaş yönetiminin de tatmin olmadığı Karius için de Liverpool'un kapıları kapamış olması yeni gelişme olarak sayıldı.

Liverpool, Beşiktaş'la 2020'ye kadar yapılan kiralık anlaşmasına uyulacağını bildirdi. Kendilerine de Türkiye'den bu yönde bir görüşme talebinin olmadığı dile getirildi. (Skorer)

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ta Gökhan Töre krizi büyüyor! Kulüp soruşturma başlattı... Beşiktaş`ta Gökhan Töre krizi büyüyor! Kulüp soruşturma başlattı...