SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ozan Tufan adım adım Fenerbahçe’ye dönüyor

Fenerbahçe'de kadro dışı kaldığı 8 aylık dönemde forma yüzü göremeyen ve tek başına çalışmalarını sürdürdükten sonra devre arasında Alanyaspor'a kiralanan Ozan Tufan, Akdeniz ekibindeki başarılı performansının ödülünü almak üzere... Daha önce milli futbolcuyla 2 kez görüşen Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Ozan ile bir görüşme daha gerçekleştirdi. Fransız futbol adamı, genç oyuncuya performansından dolayı memnun olduklarını belirtip kendisini yakından izlemeye devam edeceklerini söyledi

Güncellenme: 10:51, 21/03/2019
Ozan Tufan adım adım Fenerbahçe’ye dönüyor

Fenerbahçe’nin devre arasında Aytemiz Alanyaspor’a kiraladığı Ozan Tufan konusunda flaş bir gelişme yaşandı. Habertürk’ün haberine göre; sarı-lacivertli takımın sportif direktörü Damien Comolli, genç oyuncuyla bir görüşme gerçekleştirdi.

İLGİLİ HABER Şansal Büyüka: İddia ediyorum Ali Koç olmasa... Şansal Büyüka: İddia ediyorum Ali Koç olmasa...

Fransız futbol adamı, Ozan’dan son durumu ile ilgili bilgi isterken 23 yaşındaki futbolcu, Alanyaspor’da sürecinin kendisi açısından faydalı geçtiğini ve yeniden sürekli forma şansı bulduğu için mutlu olduğunu söyledi. Comolli de Ozan’a performansından duyduğu memnuniyeti dile getirirken kendisini yakından takip etmeye devam edeceklerini bildirdi.

Ozan Tufan, devre arasında kiralandığı Alanyaspor’da 7’si ilk 11 olmak üzere 11 resmi maça çıkarken gösterdiği performansla herkesin beğenisini kazandı.

Yayınlanma Tarihi:10:46,