SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Milliler Arnavutluk maçına hazır! Hasan Ali Kaldırım idmanı yarıda bıraktı!

Milliler Arnavutluk maçına hazır! Hasan Ali Kaldırım idmanı yarıda bıraktı!

Arnavutluk karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayan A Mili Futbol Takımı'nda Hasan Ali Kaldırım son idmanı tamamlayamadı.

2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu ilk maçında Cuma günü Arnavutluk ile deplasmanda karşılaşacak olan A Milli Takım, bu maçın hazırlıklarını tamamladı.

Mücadelenin oynanacağı İşkodra Loro Boriçi Stadyumu’nda son çalışmasını teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yapan milliler, takım toplantısı ve ısınma hareketlerinin ardından maçla ilgili taktik çalışmalar gerçekleştirdi.

Fenerbahçeli milli oyuncu Hasan Ali Kaldırım, grip olduğu gerekçesiyle dinlenme amaçlı idmanı yarıda bıraktı ve ay yıldızlı takımın konakladığı otele gitti.

Deneyimli oyuncunun Arnavutluk’a karşı oynayıp oynamayacağı maç saati belli olacak.

21 Mart 2019 Şenol Güneş`ten basın toplantısında güldüren yanıt: `Aklımda var ama...` A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş ve kaptan Emre Belözoğlu, Arnavutluk ile oynanacak karşılaşma öncesinde basın toplantısı düzenledi. Bir muhabirin savunmada kimi oynatacağı sorusuna yanıt verirken Güneş`inAklımda bir plan var ama sizinle paylaşmayacağım demesi salonda gülüşmelere neden oldu. İlgili Haberi Oku