SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’den Galatasaray derbisine özel paketler… En ucuzu 10 bin TL+KDV

Fenerbahçe’den Galatasaray derbisine özel paketler… En ucuzu 10 bin TL+KDV

Fenerbahçe Kulübü, Galatasaray ile oynanacak derbi maç öncesi taraftarlara özel karşılaşma paketleri hazırladı. Fenerbahçe Kulübü tarafından hazırlanan paketlerin fiyatları 2 bin 500 TL+KDV ile 10 bin TL+KDV fiyatları arasında değişiyor.

Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe’nin sahasında Galatasaray ile 14 Nisan 2019 tarihinde oynayacağı maç öncesi, sarı-lacivertli kulüpten özel paket hamlesi geldi. Üç ayrı futbol ağırlama paketi hazırlayan Fenerbahçe Kulübü, taraftarların maç günü heyecanına yepyeni bir yorum getirmek için böyle bir uygulama yapıldığını açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, futbol ağırlama paketlerinin en ucuzunun 2 bin 500 TL+KDV, en pahalısının ise 10 bin TL+KDV olduğu belirtildi.

21 Mart 2019 Şansal Büyüka: İddia ediyorum Ali Koç olmasa... Fenerbahçe`deki maddi durumu değerlendiren Şansal Büyüka, Ali Koç açıklamıyor ama Fenerbahçe'nin kasasına çok ciddi bir parayı soktu yorumunda bulunarak sarı-lacivertli kulüpteki maddi sıkıntıya dikkat çekti. İlgili Haberi Oku

İşte Fenerbahçe’nin resmi sitesinden yaptığı futbol ağırlama paketleri hakkında bilgilendirme: