SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fatih Terim’den flaş karar! TFF’den kazandığı 3.5 milyon Euro tazminatı…

Fatih Terim’den flaş karar! TFF’den kazandığı 3.5 milyon Euro tazminatı…

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, TFF'den kazandığı 3.5 milyon Euro tazminatı Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışladı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in avukatı Dr. Rezan Epözdemir, Oda TV'ye yaptığı açıklamada Fatih Terim'in TFF'den kazandığı tazminatının Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlandığını açıkladı.

Epözdemir, “Yargılama sürecinde Fatih Hoca bize talimat vermişti ‘Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlamak istiyorum' diye. Fakat o günlerde adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs olur diye bunu hayata geçirmedik. Hukuki mücadelemiz Çocuk Esirgeme Kurumu’na tazminat gidebilmesi için olacak. Yargıtay'da hükmedilen meblağ ne olursa olsun nihayetinde biz tamamını Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlamış olduk” dedi.

18 Mart 2019 Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim`den yabancı sınırlaması tepkisi: `Yalan söylüyorlar, ihanet ediyorlar` Süper Lig`in 26. haftasında Bursaspor`u 3-2 yenen Galatasaray`da teknik direktör Fatih Terim maç sonunda yayıncı kuruluşun mikrofonlarına değerlendirmelerde bulundu. İlgili Haberi Oku

Fatih Terim'in, “Haksız ve tek taraflı olarak iş akdinin fesih edildiği” gerekçesiyle TFF aleyhine açtığı 3 milyon 500 bin Euro'luk tazminat davası sonucunda TFF haksız bulunmuş ve TFF'nin Terim'e 9 milyon 324 bin TL erken fesih bedeli ödemesine hükmedilmişti.

Epözdemir, hukuki sürecin tahmin edilenden çok daha uzun sürmesinin ardından her iki tarafın da dosyayı Yargıtay’a götürmesi ve hocanın bağış iradesinin askıda kalmaması için harekete geçtiklerini belirtti.

21 Mart 2019 VakıfBank Avrupa`da tarih yazıyor! Üst üste yedinci kez... CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi çeyrek final ikinci maçında Dinamo Moskova`yı mağlup eden VakıfBank, üst üste yedinci kez yarı final oynama başarısı elde ederek tarih yazdı. İlgili Haberi Oku