SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’den flaş karar! TFF’den kazandığı 3.5 milyon Euro tazminatı…

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, TFF'den kazandığı 3.5 milyon Euro tazminatı Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışladı.

Güncellenme: 08:55, 21/03/2019
Fatih Terim’den flaş karar! TFF’den kazandığı 3.5 milyon Euro tazminatı…

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in avukatı Dr. Rezan Epözdemir, Oda TV'ye yaptığı açıklamada Fatih Terim'in TFF'den kazandığı tazminatının Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlandığını açıkladı.

Epözdemir, “Yargılama sürecinde Fatih Hoca bize talimat vermişti ‘Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlamak istiyorum' diye. Fakat o günlerde adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs olur diye bunu hayata geçirmedik. Hukuki mücadelemiz Çocuk Esirgeme Kurumu’na tazminat gidebilmesi için olacak. Yargıtay'da hükmedilen meblağ ne olursa olsun nihayetinde biz tamamını Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlamış olduk” dedi.

İLGİLİ HABER Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim`den yabancı sınırlaması tepkisi: `Yalan söylüyorlar, ihanet ediyorlar` Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim`den yabancı sınırlaması tepkisi: `Yalan söylüyorlar, ihanet ediyorlar`

Fatih Terim'in, “Haksız ve tek taraflı olarak iş akdinin fesih edildiği” gerekçesiyle TFF aleyhine açtığı 3 milyon 500 bin Euro'luk tazminat davası sonucunda TFF haksız bulunmuş ve TFF'nin Terim'e 9 milyon 324 bin TL erken fesih bedeli ödemesine hükmedilmişti.

Epözdemir, hukuki sürecin tahmin edilenden çok daha uzun sürmesinin ardından her iki tarafın da dosyayı Yargıtay’a götürmesi ve hocanın bağış iradesinin askıda kalmaması için harekete geçtiklerini belirtti.

İLGİLİ HABER VakıfBank Avrupa`da tarih yazıyor! Üst üste yedinci kez... VakıfBank Avrupa`da tarih yazıyor! Üst üste yedinci kez...

Yayınlanma Tarihi:08:18,