SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Gökhan Töre krizi büyüyor! Kulüp soruşturma başlattı…

Beşiktaş Kulübü, kadro dışı kalan ve bugün sosyal medya hesabından yayınladığı bir yazı ile siyah beyazlı yönetimi hedef alan Gökhan Töre hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Güncellenme: 19:53, 21/03/2019
Beşiktaş’ta Gökhan Töre krizi büyüyor! Kulüp soruşturma başlattı…

Beşiktaş Kulübü, Başkan Fikret Orman’ı hedef alan ve siyah beyazlı takımdan ayrıldığını belirten bir açıklama yapan Gökhan Töre hakkında disiplin soruşturması başlatıldığını ve hukuki sürecin de başlatılacağını duyurdu.

Siyah beyazlı ekipte uzun süredir kadro dışı olan Gökhan Töre, bugün sosyal medya hesabından yaptığı 3 sayfalık basın açıklaması ile Beşiktaş’taki kariyerine devam etmeyeceğini ve Beşiktaş’ın asıl sahibinin taraftarı olduğunu ifade etti.

Töre açıklamasında “Beşiktaş Yönetimi bana; Tüm alacaklarını bırak ve yurt dışına git. Türkiye'de kalacaksan da Fenerbahçe, Galatasaray ve Başakşehir'e gidemezsin maddesini sözleşmeye ekleyeceğiz dedi.” ifadelerini kullandı.

Bu gelişmelerin üzerinde bir açıklama yayınlayan Beşiktaş Kulübü, “Beşiktaş JK'nın hala sözleşmeli oyuncusu olan Gökhan Töre'nin yaptığı gerçekleri çarpıtan yazılı açıklamasını her Beşiktaş taraftarı gibi büyük bir şaşkınlık ve üzüntüyle okumuş bulunuyoruz” dedi.

Tecrübeli futbolcu hakkında soruşturma başlatıldığını duyuran siyah beyazlı kulüp, “Oyuncunun yaptığı yazılı açıklamanın ardından kulübümüz tarafından hakkında disiplin soruşturması başlatılmış olup, ayrıca kendisiyle ilgili hukuki sürecin de başlatılacağını kamuoyuna ve Beşiktaş camiasına saygılarımızla duyururuz.” açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABER Son dakika! Gökhan Töre`den 3 sayfalık ayrılık açıklaması Son dakika! Gökhan Töre`den 3 sayfalık ayrılık açıklaması

Yayınlanma Tarihi:18:49,