SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye A Milli Futbol Takımı, Şenol Güneş yönetiminde hazırlıklarını sürdürdü

Türkiye A Milli Futbol Takımı, Euro 2020 Elemeleri'nde oynayacağı ilk maç olan Arnavutluk maçı öncesi hazırlıklarını Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde sürdürdü. Milliler, deplasmanda oynanacak maç için 21 Mart sabahı Arnavutluk'un başkenti Tiran'a gidecek.

Güncellenme: 20:04, 20/03/2019
Türkiye A Milli Futbol Takımı, Şenol Güneş yönetiminde hazırlıklarını sürdürdü

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri’nde Arnavutluk ve Moldova ile yapacağı H Grubu’ndaki ilk iki maçın hazırlıklarını sürdürdü. Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde teknik direktör Şenol Güneş yönetimindeki antrenmanın ilk 15 dakikası basına açık olarak gerçekleştirildi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Dürüst’ün de izlediği idmanda milli takım hazırlıklarını tam kadro olarak gerçekleştirdi. Koşu çalışması ile başlayan idman pas çalışması ile devam etti. Antrenmanın basına kapalı bölümünde ise ayak tenisi oynayan futbolcuların, idmanı Arnavutluk maçının taktik çalışması ile tamamladığı belirtildi. Ay-yıldızlı ekip bu akşamki idmanla hazırlıklarının İstanbul ayağını noktaladı.

Yarın sabah Arnavutluk maçı için başkent Tiran’a gidecek milli takım, son antrenmanını aynı gün akşam karşılaşmanın oynanacağı Loro Boriçi Stadı’nda yapacak ve hazırlıklarını tamamlayacak. İLGİLİ HABER A Milli Futbol Takımı Arnavutluk yolcusu A Milli Futbol Takımı Arnavutluk yolcusu