SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ryan Giggs’ten Zlatan Ibrahimoviç’i küçümseyen cevap! ‘Bizden daha çok şey biliyor’

Manchester United'ın efsane ismi Ryan Giggs, kendisini v endisini ve eski takım arkadaşlarını eleştiren Zlatan Ibrahimovic'e yanıt verdi.

Güncellenme: 11:07, 20/03/2019
Ryan Giggs’ten Zlatan Ibrahimoviç’i küçümseyen cevap! ‘Bizden daha çok şey biliyor’

Zlatan Ibrahimovic’in Manchester United efsaneleri için yaptığı eleştiri sonrası Ryan Giggs’ten yanıt geldi. Ibrahimovic, Mirror’a yaptığı açıklamada Manchester United’ın unutulmaz 92 kuşağını eleştirerek, ”Artık futbol oynamıyorlar. Televizyondalar ve sürekli bir şeylerden şikayet ediyorlar. Eğer kulüpte çalışmak istiyorsanız gidip iş arayın. Sürekli şikayet edip durmayın. Anladık, bir zamanlar iyiydiniz” ifadelerini kullanmıştı.

İsveçli yıldızın bu sözlerine Ryan Giggs’ten cevap gecikmedi. Kırmızı Şeytanlar’ın efsanelerinden olan ve 92 kuşağının da en önemli isimlerinden biri olan Ryan Giggs, ”Aramızda yalnızca Nicky Butt’ın kulüple bağlantısı var. Ancak toplamda 2000’den fazla maça çıkınca görüş bildirmeniz normal. Bizler taraftarlarız. Futbol böyle bir şey. Görüş ayrılıkları elbette var ancak bu takımın sonuçlarına etki etmez. Tabii Ibrahimovic, Manchester United hakkında bizden daha çok şey biliyor” dedi.

1987 yılında Manchester United altyapısına giren Ryan Giggs, profesyonel futbol kariyerinin tamamını İngiliz ekibinde geçirip 2014’te emekli oldu. 45 yaşındaki Galli futbol adamı, bugünlerde ülkesinin milli takımını çalıştırıyor.

İLGİLİ HABER Zlatan İbrahimoviç`ten Alex Ferguson açıklaması: Artık Ferguson yok Zlatan İbrahimoviç`ten Alex Ferguson açıklaması: Artık Ferguson yok

Yayınlanma Tarihi:11:05,