SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rakibimiz Arnavutluk’ta krizler bitmiyor!

A Milli Takımımızın EURO 2020 Elemeleri H grubunda cuma günü deplasmanda karşılaşacağı Arnavutluk'ta sorunlar bitmiyor dün Ermir Lenjani, hocası Christian Panucci'ye rest çekmesinin ardından bugün de iki futbolcuyu kulüpleri göndermedi.

Güncellenme: 15:49, 20/03/2019
Rakibimiz Arnavutluk’ta krizler bitmiyor!

EURO 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H grubundaki rakibimiz Arnavutluk’ta cuma günü oynayacağımız maç öncesi krizler bitmiyor Ermir Lenjani, hocası Christian Panucci’ye rest çekerek milli takıma gelmemiş ve teknik direktör Panucci olduğu sürece bir daha Arnavutluk forması giymeyeceğini açıklamıştı. Kaleci Thomas Strakosha'nın ise disiplin sorunları nedenleriyle kadro dışı bırakıldığı açıklanmıştı.

Yaşanan gelişmelerin ardından Kadro dışı kalanların yerini doldurmak isteyen Panucci , Albacete’den Rey Manaj ve Malaga’dan Keidi Bare’yi milli göreve davet etti fakat ispanyol kulupleri oyuncularına yapılan daveti reddetti. İspanyol Kulüpleri yaptıkları savunmada FİFA kurallarını gerekçe gösterip bu kurallara göre davetin milli takım kampının 15 gün öncesinde kendilerine tebliğ edilmesi gerektiğini dile getirdiler

İLGİLİ HABER Arnavutluk Türkiye maçını Tobias Stieler yönetecek Arnavutluk Türkiye maçını Tobias Stieler yönetecek