SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mourinho’dan Scholes’a: Stüdyoya geri dön!

Mourinho’dan Scholes’a: Stüdyoya geri dön!

Futbol dünyasının en lafını esirgemeyen karakterlerinden biri olan Jose Mourinho, bu kez intikam yemeğini soğuk yemeyi tercih etti...

Manchester United’ın geçtiğimiz aylarda işine son verdiği ünlü teknik adam Jose Mourinho, görevi sırasında kendisine televizyon ekranlarından sert eleştiriler yönelten Paul Scholes’a seslendi.

Scholes TV yorumculuğu boyunca Mourinho’yu en sert eleştiren isimlerin başında gelmiş, hatta Portekizli hocanın kendisini bilerek kovdurduğunu iddia etmişti.

“Mourinho’nun burada olmak istemediğini hissettim. Sondaki hamlelerini kusursuz şekilde inşa etti. Basın toplantıları utanç vericiydi. O kadar negatifti ki oyuncuların onun için oynamak istemedikleri çok açıktı. En sonunda doğru şey oldu.”

14 Şubat 2019 Manchester United`dan Jose Mourinho`ya çılgın tazminat! İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United`ın, teknik direktör Jose Mourinho`nun sözleşme feshi için tecrübeli çalıştırıcıya 19.6 milyon pound tazminat ödediği öğrenildi. Aralık 2018`de görevine son verilen Mourinho, Manchester United adına Premier Lig`de son 28 yılın en kötü başlangıcına imza atmıştı. İlgili Haberi Oku

Öte yandan kısa süre önce İngiltere’nin alt lig takımlarından Oldham Athletic’in başına geçen Paul Scholes 31 gün sonra istifa etti. Schles’un 7 maçlık başarısız serüvenine Mourinho da sessiz kalmadı:

“Paul Scholes, ben dünyanın en büyük kulüplerinden birinin menajeriyken beni eleştiriyordu. Ama o Oldham Athletic'in başında 31 gün kalabildi. Stüdyoya geri dön!”

20 Mart 2019 Spor Toto 1. Lig`de 5 haftalık program açıklandı Spor Toto 1. Lig`de kader haftalarını etkileyecek karşılaşmaların programı açıklandı. İlgili Haberi Oku