SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de kontrat çıkmazı!

Sarı-lacivertlilerde 3'ü kiralık 5’i yerli 12 oyuncunun sözleşmesi 30 Haziran’da bitiyor. Yabancılar ve Türkler teklif bekliyor ama yöneticilerin gözü yeni kuralda

Güncellenme: 09:06, 20/03/2019
Fenerbahçe’de kontrat çıkmazı!

Sercan HAMZAOĞLU / Fenerbahçe’de yeni sezon planlaması yapılsa da yaşanan sıkıntılar, yönetimin elini kolunu bağlıyor. Sarı-lacivertlilerin önündeki engellerin başında maddi sorunlar geliyor ama yabancı sayısı konusundaki belirsizlik de büyük problem. Seçim sürecindeki TFF'nin yabancı sayısı konusunda muhtemelen geç karar verecek olması, Kanarya'yı zor durumda bıraktı. Teknik Direktör Ersun Yanal ve ekibi de sezon sonu sözleşmesi sona erecek futbolcularla ilgili karar verilememesinin sıkıntısını çekiyor.

MOTIVASYON SORUNU

3'Ü kiralık 12 sarı-lacivertli oyuncunun sözleşmesi 30 Haziran'da bitiyor. Kiralık olan Slimani, Ayew ve Benzia ile devam edilmesi beklenmiyor. Kalan 9 oyuncudan 5'i yerli. Yabancı sayısına göre planlama yapacak olan Yanal, hangi futbolcularla sözleşme uzatılacağı konusunda kararsız. Özellikle yabancılar, durumları belirsiz olduğu için konsantrasyon sıkıntısı yaşıyor. Yanal da bu oyuncuları motive etmek için ekstra çaba harcıyor.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ta Lucescu yoklaması! Beşiktaş`ta Lucescu yoklaması!

Yayınlanma Tarihi:08:49,