SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Lucescu yoklaması!

Fikret Orman, oğul Lucescu’nun teknik direktör, baba Lucescu’nun da sportif direktör olduğu çözümü beğendi. Seçime kısa süre kala camianın düşüncesi araştırılıyor. Destek çıkarsa bu çözüm hayata geçebilir.

Güncellenme: 08:40, 20/03/2019
Beşiktaş’ta Lucescu yoklaması!

SIYAH-BEYAZLILARDA teknik adam arayışları devam ediyor. Camianın içinden gelen bir ismi düşünen Fikret Orman yönetimi, farklı bir opsiyonu da değerlendiriyor. Rumen basınında çıkan iddialarla gündeme gelen Razvan Lucescu-Mircea Lucescu formülünün yönetim içinde de konuşulduğu öğrenildi. Oğul Lucescu, PAOK'un başında Yunanistan'daki Olympiakos hegemonyasını yıkmaya doğru gidiyor, şampiyonluğa koşuyor.

MAYISTAN ÖNCE AÇIKLANMAZ

MIRCEA Lucescu'nun sportif direktör olacağı, Razvan Lucescu'nun da takımı yöneteceği formülün Başkan Orman'ın beğenisini kazandığı belirtiliyor. Yunanistan'da liglerin mayıs başında bitmesi nedeniyle şimdilik bu fikir beklemede. Camiada Lucescu'lara dair bir nabız yoklaması yapılıyor. Başkanlık seçimi öncesi bu formül destek bulursa hayata geçirilecek. Özellikle baba Luce'nin genç futbolculara yönelik çalışmaları yönetimin dikkatini çekiyor.

İLGİLİ HABER Ozan Kabak için Real Madrid iddiası! Ozan Kabak için Real Madrid iddiası!