SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Roma Başkanı James Pallotta, Monchi’yi suçladı cevap gecikmedi!

Roma Başkanı James Pallotta, görevden ayrılan sportif direktör Monchi'yi eleştirdi. Monchi ise Seria A ekibinden ayrılma sebebini açıkladı.

Güncellenme: 08:39, 19/03/2019
Roma Başkanı James Pallotta, Monchi’yi suçladı cevap gecikmedi!

Roma’da görevini bırakarak Sevilla’ya geri dönen sportif direktör Monchi ile başkan James Pallotta söz düellosu başladı.

“MONCHI İŞE YARAMADI”

Monchi’nin başarısız olduğunu vurgulayan James Pallotta, “Monchi’ye futbolun anahtarını verdim ama bunu işe yaramadığı çok açık. Kasım ayında kötü gittiğimizi söyledim ama B planı yoktu. Roma’daki futbol operasyonunda tek başına sorumluydu. Şimdiye kadar hiç olmadığı kadar sakatlık yaşıyoruz. 2014’ten bu yana ilk kez ligi ilk 3’te bitiremeyebiliriz” dedi.

“BAŞKAN FİKİRLERİMİZ FARKLIYDI”

Sevilla’ya dönen sportif direktörü Monchi ise, “Roma’dan ayrıldım çünkü başkanla fikirlerimiz farklıydı. Başkan sağa gitmenin daha iyi olacağını, ben sola gitmenin daha iyi olacağını düşündüm. Böyle devam edemezdi” ifadelerini kullandı.

“KÖTÜ BİR ŞEY DUYMAYACAKSINIZ”

Pallotta’nın sözlerine yanıt vermek istemediğini vurgulayan Monchi, “Roma’daki kimse hakkında kötü bir şey söylediğimi duymayacaksınız. Birlikte yolculuğa çıktık ve bir yerde durmaya karar verdik” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER İtalyan ekibi Genoa Sinan Gümüş`ün peşinde! İtalyan ekibi Genoa Sinan Gümüş`ün peşinde!