SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nazım Sangare’den 18 Mart paylaşımı!

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, "Türk olduğunu bilmiyordum" dediği Nazım Sangare, Çanakkale Şehitleri'nin anıldığı 18 Mart'ta "Ne mutlu Türküm diyene" mesajını paylaştı.

Antalyaspor’un tecrübeli oyuncusu Nazım Sangare, 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü ile alakalı sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Sangare, “Selamlar. Benim adım Nazım. Bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi saygıyla anıyorum. Çanakkale geçilmez. Ne mutlu Türk’üm diyene.” dedi.

Teknik Direktör Şenol Güneş, “Sağ bekte Sangare’nin Türk mü yoksa yabancı statüsünde mi olduğunu bilmiyordum. Bu benim eksiğimdi. Bülent hocadan öğrendim ben bunu. Elimizde Gökhan Gönül ve Zeki var. Stoperde Kaan var. Nazım Sangare ile ilgili eleştiri geldi. Ama bir bakarsınız seneye Nazım gelebilir ve formayı alabilir.” demişti.

18 Mart 2019 A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: Benim Emre ve Arda`yı alayım da... A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş açıklamalarda bulundu. Basın toplantısında konuşan ŞenoL Güneş, Emre Belözoğlu ve Arda Turan hakkında değerlendirmelerde bulundu. İlgili Haberi Oku