SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Juventus Başkanı Andrea Agnelli Lady Tabata’yı fena etkiledi

Juventus Başkanı Andrea Agnelli Lady Tabata’yı fena etkiledi

Eski manken Deniz Akalın ile birlikteliğinden iki kız çocuğu olan Juventus Başkanı Andrea Agnelli, bir gece kulübünde Lady Tabata olarak tanınan bir başka eski manken Barbara Meoni ile yakalandı. Lady Tabata ile çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Andrea Agnelli, kısa süre sonra bu paylaşımını sildi. Lady Tabata ise aynı fotoğrafı paylaşarak "O, çok etkileyici ve oldukça seksi" yazdı.

Eski manken Deniz Akalın ile yaşadığı aşk sonrası eşinden ayrılan Juventus Başkanı Andrea Agnelli, bir gece kulübünde manken Barbara Meoni ile eğlendiği ortaya çıktı. Instagram hesabından Lady Tabata olarak tanınan gece kulübünün sahibi Barbara Meoni ile birlikte çekildiği fotoğrafını paylaşan Andrea Agnelli, daha sonra bu paylaşımını sildi. 2015 yılından bu yana birlikte olan Andrea Agnelli-Deniz Akalın çiftinin iki kız çocuğu var.

19 Mart 2019 Cristiano Ronaldo sektör değiştirdi Juventus`un dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, futbol dışı bir sektöre yatırım yaptı. İlgili Haberi Oku

Lady Tabata ise aynı fotoğrafı paylaşarak, altına “Başkan Andrea Agnelli’nin beni ziyaret etmesine çok sevindim” notunu düştü. Sosyal medya kullanıcılar tarafından Andrea Agnelli’nin Deniz Akalın’ı aldattığı şeklinde yapılan yorumlara Lady Tabata’dan yanıt geldi. Lady Tabata, aşk dedikodularını “Andrea ile birbirimizi 20 yıldır tanıyoruz. O, çok etkileyici ve oldukça seksi… Ondan çok hoşlandım. Ama ne yazık ki duygusal bir ilişki olmadı” diyerek yalanladı.

İki yıl önce kızları Livia Selin’i kucaklarına alan Andrea Agnelli ile Deniz Akalın çifti geçen yıl da kızları Vera Nil’e kavuşmuştu.

19 Mart 2019 Milli yıldız Mehmet Zeki Çelik, İtalya yolunda! Fransa Ligi`nde Lille takımı ile gösterdiği performansla adından söz ettiren milli sağ bek Mehmet Zeki Çelik için İtalya`dan transfer iddiası geldi. İlgili Haberi Oku