SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Juventus Başkanı Andrea Agnelli Lady Tabata’yı fena etkiledi

Eski manken Deniz Akalın ile birlikteliğinden iki kız çocuğu olan Juventus Başkanı Andrea Agnelli, bir gece kulübünde Lady Tabata olarak tanınan bir başka eski manken Barbara Meoni ile yakalandı. Lady Tabata ile çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Andrea Agnelli, kısa süre sonra bu paylaşımını sildi. Lady Tabata ise aynı fotoğrafı paylaşarak "O, çok etkileyici ve oldukça seksi" yazdı.

Güncellenme: 10:24, 19/03/2019
Juventus Başkanı Andrea Agnelli Lady Tabata’yı fena etkiledi

Eski manken Deniz Akalın ile yaşadığı aşk sonrası eşinden ayrılan Juventus Başkanı Andrea Agnelli, bir gece kulübünde manken Barbara Meoni ile eğlendiği ortaya çıktı. Instagram hesabından Lady Tabata olarak tanınan gece kulübünün sahibi Barbara Meoni ile birlikte çekildiği fotoğrafını paylaşan Andrea Agnelli, daha sonra bu paylaşımını sildi. 2015 yılından bu yana birlikte olan Andrea Agnelli-Deniz Akalın çiftinin iki kız çocuğu var.

İLGİLİ HABER Cristiano Ronaldo sektör değiştirdi Cristiano Ronaldo sektör değiştirdi

Lady Tabata ise aynı fotoğrafı paylaşarak, altına “Başkan Andrea Agnelli’nin beni ziyaret etmesine çok sevindim” notunu düştü. Sosyal medya kullanıcılar tarafından Andrea Agnelli’nin Deniz Akalın’ı aldattığı şeklinde yapılan yorumlara Lady Tabata’dan yanıt geldi. Lady Tabata, aşk dedikodularını “Andrea ile birbirimizi 20 yıldır tanıyoruz. O, çok etkileyici ve oldukça seksi… Ondan çok hoşlandım. Ama ne yazık ki duygusal bir ilişki olmadı” diyerek yalanladı.

İki yıl önce kızları Livia Selin’i kucaklarına alan Andrea Agnelli ile Deniz Akalın çifti geçen yıl da kızları Vera Nil’e kavuşmuştu.

İLGİLİ HABER Milli yıldız Mehmet Zeki Çelik, İtalya yolunda! Milli yıldız Mehmet Zeki Çelik, İtalya yolunda!

Yayınlanma Tarihi:10:23,