SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Euroleague Anıtı açılış törenine katılmadı!

Fenerbahçe Beko'nun 2016-2017 sezonunda kazandığı THY Avrupa Ligi (Euroleague) şampiyonluğu için Bahçelievler'de yapılan anıtın açılış törenine, yoğun maç programı nedeniyle sarı lacivertli kulüpten hiç kimse katılmadı.

Güncellenme: 17:46, 19/03/2019
Fenerbahçe Euroleague Anıtı açılış törenine katılmadı!

Sercan HAMZAOĞLU / Fenerbahçe Euroleague Anıtı’nın bugün gerçekleştirilen açılışına sarı lacivertli yönetimden ve takımdan hiç kimse katılmadı.

Bahçelievler Kocasinan Polis Karakolu önünde bulunan alanda saat 14.00’te başlayan törene daha önce Fenerbahçe Kulübü’nün verdiği tarihin kabul görmemesi nedeniyle Başkan Ali Koç ve yöneticiler katılmama kararı aldı.

Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ve bir çok siyasi ismin katıldığı törenin, KK Budućnost VOLI takımıyla oynanacak Euroleague maçıyla aynı güne denk gelmesi ve yoğun maç programından dolayı 10 Nisan’da yapılmasını isteyen Başkan Ali Koç ve yöneticiler tarihin ertelenememesi nedeniyle açılışa gelemedi.

Başkan Ali Koç, yöneticiler ve Fenerbahçe Beko takımının, anıtı seçimlerden sonra 10 Nisan’da ziyaret edeceği ve Bahçelievler Belediyesi’ne teşekkür edecekleri öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:14:42,