SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Cristiano Ronaldo sektör değiştirdi

Cristiano Ronaldo sektör değiştirdi

Juventus'un dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, futbol dışı bir sektöre yatırım yaptı.

İtalya Seri A’da Juventus forması giyen Portekizli yıldız Cristino Ronaldo, İspanya’da saç ekim merkezine ortak oldu. Cristiano Ronaldo, Portekiz’de 10’da fazla kliniği bulunan merkezin yüzde 50 hissesini satın aldı ve şirketin İspanya’daki ilk şubesini açtı.

Kelliğin Avrupa ve dünyada büyük bir problem olduğunu belirten Cristiano Ronaldo “İnsanların kendilerine olan güvenlerini kazanmalarında ve saç ektirmekten utanmamalarına yardımcı olmak istiyoruz. Herkes dış görünüşüne önem verir. Ben de dış görünüşüme en fazla dikkat eden kişilerden biriyim. Bu nedenle bana böyle bir teklif yapıldığında bunun harika bir fikir olduğunu düşündüm” dedi.

18 Mart 2019 UEFA`dan Ronaldo`ya soruşturma! Çok konuşulan hareket... UEFA, Şampiyonlar Ligi`nde oynanan Atletico Madrid maçındaki gol sevinci nedeniyle Juventus`un Portekizli futbolcusu Ronaldo hakkında disiplin soruşturması açtı. İlgili Haberi Oku

Projenin başarılı olacağına dair hiç şüphesi olmadığının altını çizen Cristiano Ronaldo “İspanyollara ve İspanya ekonomisine yardımcı olmak istiyorum” ifadesini kullandı.

Cristino Ronaldo’nun ortak olduğu merkezin şimdiye kadar 35 bin saç ekim işlemi gerçekleştirdiği öğrenildi. Saç ekim ücretlerinin ise 4 bin ile 7 bin euro arasında değişen fiyatlarla yapıldığı belirtildi.

19 Mart 2019 Milli yıldız Mehmet Zeki Çelik, İtalya yolunda! Fransa Ligi`nde Lille takımı ile gösterdiği performansla adından söz ettiren milli sağ bek Mehmet Zeki Çelik için İtalya`dan transfer iddiası geldi. İlgili Haberi Oku