SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Paul Scholes oğlu mahkemelik!

Manchester United ve İngiltere futbolunun efsane isimlerinden Paul Scholes'un oğlu Arron, barda kavga edip, histerik hareketlerde bulunduğu için mahkemeye çıktı. Paul Scholes, destek olmak için mahkeme salonuna oğlu ile birlikte gitti.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 14:54, 18/03/2019
Paul Scholes oğlu mahkemelik!

Futbol dünyasının efsane isimlerinden Paul Scholes’un 19 yaşındaki oğlu Arron, barda karıştığı bir kavga nedeniyle mahkemelik oldu. Barda bir adama saldıran, sonrasında histerik bir şekilde kahkahalar atan ve dövdüğü adamın fotoğrafını çeken Arron’a destek çıkan Paul Scholes, mahkeme salonuna oğlu ile birlikte gitti.

İLGİLİ HABER İspanya Kadınlar Futbol Ligi`nde tarihe geçen maç! 99 yıl sonra... İspanya Kadınlar Futbol Ligi`nde tarihe geçen maç! 99 yıl sonra...

Amatör ligde mücadele eden Royton Town’da forvet oyuncusu olarak oynayan Arron, davasının görüleceği Tameside Magistrates Mahkemesi’ne Manchester United ve İngiltere Milli Takımı’nın efsane isimlerinden babası Paul Scholes ile birlikte geldi. Eşi Claire ile birlikte mahkeme salonuna gelen Paul Scholes, oğluna destek çıktı.

Paul Scholes’un oğlu, altı ay hapis cezası istemiyle yargılanıyor.

İLGİLİ HABER Süper Amatör Lig oyuncusundan sahada skandal hareket Süper Amatör Lig oyuncusundan sahada skandal hareket