SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Eljif Elmas hırs küpü! ‘Formayı ben kaybettim…’

Eljif Elmas hırs küpü! ‘Formayı ben kaybettim…’

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Eljif Elmas, Sivasspor maçının ardından dinlenme lüksü olmadığını söyleyerek "Formayı ben kaybettim, tekrar ben alacağım" dedi.

Sercan HAMZAOĞLU / ÖZEL HABER Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Elif Elmas, Sivasspor maçından sonra Mixed Zone'den geçerken SÖZCÜ'ye konuştu. Ligin ikinci yarısındaki performansıyla eleştirilen ve ilk 11'deki formasını kaptıran Elif, lige verilen 3 haftalık arada çok iyi çalışacağını söyledi.

Makedonya Milli Takımı'na gideceğini belirten Elif, “Benim dinlenme lüksüm yok. Milli maçlarımız var. Oraya gideceğim sonra dönünce de Fenerbahçe için elimden geleni yapacağım. Benim çok ama çok çalışmam lazım. Formayı ben kaybettim, tekrar ben alacağım. Bu yüzden tatili hiç düşünmüyorum ve daha çok çalışmam gerektiğini biliyorum” dedi.

17 Mart 2019 Ali Koç`tan acı itiraf: Mayıs ayına kadar 60 milyon avro kâr edemezsek... Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kitlesel kaynak yaratma projesini açıklarken kulübün mali durumu hakkında bilgi verdi. Ali Koç, Finansal Fair Play kuralları gereği Mayıs ayına kadar 60 milyon avro kâr elde edemedikleri takdirde ceza alama tehlikesi ile karşı karşıya olduklarını söyledi. İlgili Haberi Oku