SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Konyaspor taraftarı Polonya’da öldürülen Furkan’ı unutmadı

Atiker Konyaspor taraftarları, Polonya'da öldürülen üniversite öğrencisi Furkan Kocaman'ı unutmadı. Taraftarlar tribüne 'Şehit oldu Furkan acımız Kocaman' pankartı astı.

Güncellenme: 14:18, 16/03/2019
Konyaspor taraftarı Polonya’da öldürülen Furkan’ı unutmadı

Atiker Konyaspor, Spor Toto Süper Lig’in 26’ncı haftasında sahasında Çaykur Rizespor’u konuk etti. Karşılaşma öncesi Atiker Konyaspor taraftarı, Erasmus Değişim Programı kapsamında gittiği Polonya’nın Wroclaw kentinde geçtiğimiz cumartesi günü bıçaklanarak öldürülen Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler 2’nci sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Furkan Kocaman’ı unutmadı.

Taraftarlar tribünlere ”Şehit oldu Furkan acımız Kocaman’ pankartı asarak, ‘Furkan ölmedi kalbimizde yaşıyor. Şehitler ölmez vatan bölünmez’ diye tezahürat yaptılar.

Öte yandan Atiker Konyaspor futbolcuları kollarında Çanakkale Savaşı’nın unutulmaz kahramanlarından Seyit Onbaşı’nın silüetinin olduğu formayla sahaya çıktı. Müsabaka öncesi Çanakkale Şehitleri için ise bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

İLGİLİ HABER TFF için bilek güreşi! Göksel Gümüşdağ ve Nihat Özdemir... TFF için bilek güreşi! Göksel Gümüşdağ ve Nihat Özdemir...