SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Konyaspor taraftarı Polonya’da öldürülen Furkan’ı unutmadı

Konyaspor taraftarı Polonya’da öldürülen Furkan’ı unutmadı

Atiker Konyaspor taraftarları, Polonya'da öldürülen üniversite öğrencisi Furkan Kocaman'ı unutmadı. Taraftarlar tribüne 'Şehit oldu Furkan acımız Kocaman' pankartı astı.

Atiker Konyaspor, Spor Toto Süper Lig’in 26’ncı haftasında sahasında Çaykur Rizespor’u konuk etti. Karşılaşma öncesi Atiker Konyaspor taraftarı, Erasmus Değişim Programı kapsamında gittiği Polonya’nın Wroclaw kentinde geçtiğimiz cumartesi günü bıçaklanarak öldürülen Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler 2’nci sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Furkan Kocaman’ı unutmadı.

Taraftarlar tribünlere ”Şehit oldu Furkan acımız Kocaman’ pankartı asarak, ‘Furkan ölmedi kalbimizde yaşıyor. Şehitler ölmez vatan bölünmez’ diye tezahürat yaptılar.

Öte yandan Atiker Konyaspor futbolcuları kollarında Çanakkale Savaşı’nın unutulmaz kahramanlarından Seyit Onbaşı’nın silüetinin olduğu formayla sahaya çıktı. Müsabaka öncesi Çanakkale Şehitleri için ise bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

16 Mart 2019 TFF için bilek güreşi! Göksel Gümüşdağ ve Nihat Özdemir... 1 Haziran 2019`da yapılacak TFF başkanlık seçimleri öncesi kulisler hareketlendi. Federasyon başkanlığı için siyasi destek arayan Göksel Gümüşdağ ile Nihat Özdemir, yabancı kuralı düzenlemesi üzerinden rekabete başladı. İlgili Haberi Oku