SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karius: Şenol Güneş’e medyadan önce benimle konuşmasını söyledim!

Süper Lig'in 26. haftasında Beşiktaş, evinde Göztepe'yi 1-0 yendi. Uzun süredir eleştirilen Larius Karius Şenol Güneş'le yaşadığı diyaloğu açıkladı. Güneş de basın toplantısında Karius'a cevap verdi.

Güncellenme: 23:13, 16/03/2019

Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında Beşiktaş, Vodafone Park Stadı’nda konuk ettiği Göztepe’yi Burak Yılmaz’ın golüyle 1-0 mağlup etti ve puanını 47’ye yükseltti.

Maç sonu açıklamalarda bulunan Alman file bekçisi Loris Karius kendisini eleştirenlere cevap verdi ve Şenol Güneş’le yaşadığı diyaloğu anlattı. İşte Karius’un açıklamaları:

“Zaman zaman olan tepkilerle başa çıkmak zorundasınız çünkü insanların söylediği şeyleri değiştiremezsiniz. Geçen hafta benim için çok iyi geçmedi, kabul etmemiz gerekiyor. Benim yapabileceğim şey çalışmak ve iyi oynamak. İnsanların söylediklerini değiştirme şansınız yok. Tepkilere alışmak zorundasınız. Ben kendime bakıyorum, çalışmama bakıyorum. Hocamızın medyada konuşmaları oldu ve bu beni rahatsız etti. Medyadan önce benimle konuşsa daha iyi olurdu, bunu ona söyledim.

‘BEN ŞİKAYET ETMEM KARAR VERİRİM!’

Karius’un bu sözleri basın toplantısında Şenol Güneş’e aktarıldı ve tecrübeli hocanın cevap verip vermeyeceği soruldu. Bunun üzerine konuşan Şenol Güneş, ”Moralmen çökmüş bir kalecinin sahada olması tercih edilmez. Ben oyuncumla ilgili tribünlerin tezahüratının doğru olmadığını söyledim o zaman kendisiyle de konuştum. Eğer bir şey arıyorsa sorun bulur. Ben kendisiyle konuştuğum zaman söyledim bu konuşma seni maçtan önce mi etkiledi yoksa maçtan sonra mı? Ben maçtan sonra konuştum çünkü. Bir yanlışlık var bir yerde. Evet bunlar yaşanır ama ayakta dik duracaksın bugün de oynarken konuştuklarımızı söylemedi. Sanki bir şikayetim varmış gibi söylemiş anladığım kadarıyla ben oyuncumdan şikayet etmem karar veririm” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Alman kaleci maçın ardından twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

İLGİLİ HABER Jeremain Lens`ten şampiyonluk açıklaması Jeremain Lens`ten şampiyonluk açıklaması

Yayınlanma Tarihi:21:58,