SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şenol Güneş’e Serkan Kırıntılı tepkisi! ‘Anormal şartlarda…’

Şenol Güneş’e Serkan Kırıntılı tepkisi! ‘Anormal şartlarda…’

Şenol Güneş'in açıkladığı Milli Takım aday kadrosu tartışma yarattı. Oğuzhan Özyakup'un kadroya dahil edilmesi sosyal medyada eleştiri konusu olurken, Serkan Kırıntılı çağrılmadığı için Atiker Konyaspor'dan tepki geldi.

Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) elemelerinde Arnavutluk ve Moldova ile yapacağı maçların aday kadrosunu açıkladı. Şenol Güneş’in Beşilktaş’ta son dönemde fazla forma şansı vermediği Oğuzhan Özyakup’u aday kadroya çağırması tartışma konusu olurken, Atiker Konyaspor’dan da Serkan Kırıntılı tepkisi geldi.

15 Mart 2019 Oğuzhan Özyakup şaşkınlığı! Şenol Güneş`in tercihi tepki çekti Türkiye A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş`in aday kadroya Oğuzhan Özyakup`u dahil etmesi tartışma konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları, ŞenoL Güneş`in son dönemde Beşiktaş`ta süre vermediği Oğuzhan Özyakup`u kadroya çağırması eleştiri konusu oldu. İlgili Haberi Oku

Şenol Güneş’in Serkan Kırıntılı’yı aday kadroya dahil etmemesine sosyal medya hesabından tepki gösteren Atiker Konyaspor “Normal şartlarda Serkan Kırıntılı iyi bir kalecidir. Anormal şartlarda çok daha iyi bir kalecidir” ifadelerine yer verildi.

İşte Atiker Konyaspor’un Twitter’dan yaptığı paylaşım: