SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Roberto Soldado: ‘Kolay olmayacak, acı çekeceğiz!’

Roberto Soldado: ‘Kolay olmayacak, acı çekeceğiz!’

Fenerbahçe'nin İspanyol forveti Roberto Soldado,Spor Toto Süper Lig'i 26. haftasında oynanan Sivasspor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin Sivasspor karşısında 2-1 kazandığı maçta, takımının ilk golünü atan Roberto Soldado, maçın ardından yayıncı kuruşua konuştu.

İşte Roberto Soldado’nun sözleri:

“Bu akşam alacağımız 3 puanın ne kadar önemli olduğunu biliyorduk. Acı çektiğimiz bir ilk yarıydı, hiç iyi hissetmedik ve istediklerimizi sahaya yansıtamadık. Ama bugün en önemlisi kazanmaktı, nasıl olduğu önemli değildi.

Takımımızın nasıl olduğunu herkes biliyor ve bu biraz da gerginlik yaratıyor takımın üzerinde. Mücadelemiz üst düzeydi. Zor bir dönemden geçiyoruz. 1 dakika içinde hemen beraberliği bulduk ve rakip kaleye daha yakın oynamaya başladık.

Hiçbir maçı kolay kazanmayacağız, bu bizim için net. Acı çekeceğiz, her maçta bu böyle olacak. Biz mücadeleye, her maçta %100 ile sahada olmaya hazırız.”

15 Mart 2019 Özer Hurmacı: Dün gelirken uçağa yıldırım düştü, bugün de Bülent Yıldırım düştü Spor Toto Süper Lig`i 26. haftasından oynanan ve Fenerabahçe`nin 2-1 galip geldiği Fenebahçe Sivasspor maçının arından Sivasspor`un yıldız ismi Özer Hurmacı maç sonrası önemli açıklamalarda bulundu. İlgili Haberi Oku