SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nabil Fekir: “Camp Nou’yu patlatacağız!”

Olimpik Lyon'un yıldızı Nabil Fekir, Barcelona ile 0-0'ın rövanşında Camp Nou'da oynayacakları UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 turu maçı için iddialı açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 14:02, 13/03/2019
Nabil Fekir: “Camp Nou’yu patlatacağız!”

Olimpik Lyon’un yıldızı Nabil Fekir, 0-0’ın rövanşında Camp Nou’da oynayacakları Barcelona maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Manchester United ve Ajax gibi sürpriz yapmak istediklerini belirten Fransız yıldız, “Bu turnuvada her zaman büyük sürprizler oluyor. Hata yapmamalıyız. Çünkü, Şampiyonlar Ligi’nde sonucu küçük detaylar belirliyor. Barcelona favori ama biz de kazanabiliriz. Kazanmak için sahaya çıkacağız. Muhteşem oyuncularımız. Tecrübeli ve genç oyuncuların karmasıyız. Çok kararlıyız.” ifadelerini kullandı.

Camp Nou’da oynamayı her oyuncunun hayali olduğunu söyleyen Fekir, “Benim de her zaman oynamak istediğim bir yerdi ama şu noktada nerede oynadığımız önemli değil. Önemli olan oynayacağımız futbol ve turu geçmemiz. Turu geçmeliyiz. Barcelona favori olsa bile kazanmalıyız. Hiç korkumuz yok!” diyerek sözlerini sürdürdü.

Camp Nou’da 5 bin Lyon taraftarı olacağı hatırlatılan Fekir, “Bize çok büyük güç verecekler. Çok özel bir maç olacak. Onların da bizi desteklemesi harika. Camp Nou’yu patlatacağız.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Barcelona deplasmanında tarihi bir maça çıkacak olan Lyon’un galibiyetine Bilyoner’de 10,00 oran var! Yanlış duymadınzı 10,00 oran! Nabil Fekir’in dediği gibi Lyon, Camp Nou’yu patlatırsa, siz de ciddi bir para kazanabilirsiniz! İLGİLİ HABER Madrid zaferi sonrası Juventus hisseleri uçtu Madrid zaferi sonrası Juventus hisseleri uçtu