SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Madrid zaferi sonrası Juventus hisseleri uçtu

Madrid zaferi sonrası Juventus hisseleri uçtu

Cristiano Ronaldo’nun üç golüyle yaşanan tarihi zafer, Milano borsasında işlem gören Juventus hisselerini yüzde 26 artırdı.

Juventus'un Atletico Madrid karşısındaki zaferi, kulübün borsadaki değerini de artırdı. İspanyol ekibine iki farkla kaybettiği ilk maçın ardından 3-2'lik tarih zaferle Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale yükselmesi hisseleri adeta uçurdu.

Sabah saat 9 sularında yüzde 26'lık bir artış gösteren hisseler, ardından yarım saat içinde belli bir gerileme yaşandı ve artış oranı yüzde 18'e geldi. Torino ekibinin hisseleri, Cristiano Ronaldo transfer olduktan sonra ulaştığı rekor seviyenin altında olmakla birlikte; o dönemki rakamlara en yakın olduğu seviyelerden birini yaşadı.

13 Mart 2019 Ronaldo manşetleri yıktı! İnanılmaz rakamlar ve tüm detaylar... Cristiano Ronaldo, bir kez daha Avrupa futbolunun bir numaralı gündem maddesi. Portekizli yıldız adeta tek başına Juventus`u çeyrek finale taşıdı. Avrupa basını olağanüstü performansı manşetlere taşıdı. Tek başına 124 gol atan Ronaldo takım olarak 118 gol atan Atletico Madrid`i geçerek rekor kırdı. İlgili Haberi Oku