SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman yöneticileri bu sözlerle ikna etti: Şenol Güneş’ten iyisi yok!

Fikret Orman, yönetim içindeki Şenol Güneş’e muhalif isimlere, “9 hafta kalmışken değişim fayda getirmez” dedi, siyah-beyazlılarda Şampiyonlar Ligi için barış sağlandı

Güncellenme: 08:25, 13/03/2019
Fikret Orman yöneticileri bu sözlerle ikna etti: Şenol Güneş’ten iyisi yok!

Ali AYDIN / A Milli Takım ile anlaşan ve bir anda Beşiktaş'ta tartışılır hale gelen Teknik Direktör Şenol Güneş konusunda son nokta kondu. Konya maçının ardından soyunma odasında istifa kararından Başkan Fikret Orman'ın sözleriyle vazgeçen Güneş, yönetim kurulunda da destek buldu. Orman, Güneş'e muhalif olan yöneticilerle yaptığı görüşmede, teknik direktör değişikliğine karşı oluşunu anlattı. “Şenol Hoca'dan daha iyisini bu şartlarda bulamayız” diyen Fikret Orman, 9 hafta kala değişimin fayda getirmeyeceğini vurguladı.

HOCAYA DESTEK VERİLECEK

Fikret Orman, zor gözüken şampiyonluk hedefiyle, daha makul gözüken Şampiyonlar Ligi anlamını taşıyan lig ikinciliğine Şenol Güneş ile ulaşabileceklerini anlattı. Bu konuşma sonrası, yönetim içinde kalan 9 maçın tecrübeli çalıştırıcıyla tamamlanması konusunda fikirbirliği sağlandı. Kalan haftalarda yöneticilerin teknik heyete daha fazla destek olması konuşuldu.

İLGİLİ HABER Karius Beşiktaş`ı FIFA`ya şikayet etti Karius Beşiktaş`ı FIFA`ya şikayet etti

Yayınlanma Tarihi:08:24,