SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın kaleci planı! Karius gidecek Fabri gelecek…

Beşiktaş son zamanlarda gösterdiği performans ile taraftarın tepkisini çeken Alman file bekçisi Karius ile sozun sonu yollarını ayırıp yerine eski kalecisi Fabri'yi kadrosuna katmak istiyor.

Güncellenme: 09:06, 13/03/2019
Beşiktaş’ın kaleci planı! Karius gidecek Fabri gelecek…

Siyah- Beyazlı yönetimin ilk işinin performansından memnun kalınmayan Karius’u göndererek Fulham’da kadroya bile giremeyen eski oyuncuları Fabri’yi transfer etmek olduğu öğrenildi. Liverpool’dan 2 yıllığına kiralanan Karius’la yapılan sözleşme iptal edilecek.

HİÇBİR MAÇTA KURTARICI OLAMADI

Alman kalecinin hatalı goller yemesi üzerine bu kararı alan yönetim, Fabri için Fulham’la görüşerek anlaşma zemini arayacak. Premier Lig’de kalması zor görünen Fulham’ın teklifi kabul etmesi bekleniyor.

BEŞİKTAŞ’I FIFA’YA ŞİKAYET ETTİ

Bu arada Karius’un 4 aydır maaşını alamadığı gerekçesiyle Beşiktaş’ı FIFA’ya şikayet ettiği iddia edildi. Bu gelişme sonrası Karius’un bileti kesildi. Alman kalecinin de ayrılık kararı aldığı öne sürüldü.

YÖNETİMLE GÖRÜŞECEK

Beşiktaş’ın Karius’un yerine transfer edeceği Fabri’nin de yuvaya dönmeyi çok istediği öğrenildi. İspanyol eldivenin Fulham’dan transferi için kolaylık isteyeceği belirtildi.

İLGİLİ HABER Fikret Orman yöneticileri bu sözlerle ikna etti: Şenol Güneş`ten iyisi yok! Fikret Orman yöneticileri bu sözlerle ikna etti: Şenol Güneş`ten iyisi yok!

Yayınlanma Tarihi:09:03,