SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zidane için rüya 11! İngilizler o kadroyu açıkladı…

Zidane'ın yeniden Real Madrid'in başına getirilmesinin yankıları tüm dünyada devam ederken ünlü İngiliz gazetesi The Sun'dan çarpıcı bir haber ortaya atıldı. İngilizler gelecek yıl transferlerle kurulacak Real Madrid'in rüya 11'ini açıkladı.

İngiliz The Sun'da yer alan haberde Real Madrid başkanı Florentino Pérez teknik direktör Zidane'a yeni 'Los Galacticos'u kurması için ciddi bir transfer bütçesi verecek.
İşte yeniden Real Madrid'in başına getirilen Fransız teknik adamın yaz transfer dönemindeki hedefleri:
De Gea- Manchester United'ın İspanyol kalecisini daha öncede transfer etmek için yoğun çaba harcayan Zidane sezon başında Chelsea'den Courois'in takıma takviye edilmesine karşın İspanyol eldiveni takımında görmek istiyor.
Kante - Chelsea'de Sarri yönetiminde kendini bir kez daha kanıtlayan ve dünyanın en iyi orta saha oyuncuları arasında gösterilen Fransız oyuncu Zidane'ın orta sahayı teslim etmek istediği isim. Kadrosunda Ballon d'Or' ödüllü Luka Modric ve Laman milli yıldız Toni Kroos'u bulunduran Real Madrid'in Kante için oldukça yüklü bir transfer bedeli ödeyebileceği öne sürüldü.
Eriksen - Real Madrid'in uzun bir süredir peşinde olduğu Danimarkalı yıldız için Madrid yönetiminin bir kez daha hamle yapması bekleniyor.
Pogba - Zidane'ın orta saha için istediği bir diğer ismin ise vatandaşı Paul Pogba olduğu öne sürüldü. Menajer Solskjaer'in Kırmızı Şeytanların başına geçmesiyle birlikte performansında oldukça önemli bir yükseliş gerçekleştiren Pogba için zidane'ın kişisel olarak temaslarını kullanacağı iddia edildi.
Hazard - Belçikalı yıldız daha önce Zidane yönetimindeki Real Madrid'de oynamak istediğini açık bir şekilde dile getirmişti. Zidane'de Chelsea'de harikalar yaratan yıldız ismi kadrosunda görmek istiyor.
Neymar-Mbappe : İsimleri daha önce de Real Madrid ile anılan PSG'nin iki süperstarı için her iki kulüpte böyle bir transfer isteklerinin olmadığına açıklamasına karşın yeni bir Los Galacticos oluşturmak isteyen Real Madrid'in yıldız isimler için Paris ekibinin kapısını çalabileceği haberde yer aldı.
İşte Zidane'ın rüya Real Madrid 11'i...