SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kadınlar 1. Futbol Ligi’nde örnek davranış!

Kadınlar 1. Futbol Ligi’nde örnek davranış!

Kadınlar 1. Futbol Ligi 13. hafta karşılaşmasında Ataşehir Belediye Spor sahasında KDZ. Ereğli Belediye Spor’u ağırladı.Karşılaşmada örnek olacak bir olay yaşandı. Burnu kırılan futbolcuyu rakip takımın teknik direktör kendi arabasıyla hastaneye taşıdı.

Ataşehir Belediye Spor sahasında KDZ. Ereğli Belediye Spor arasında oynanan Kadınlar 1. Futbol Ligi 13. hafta karşılaşmasında çok ilginç bir olay yaşandı. Birgün’den Kadir İncesu’nun haberine göre İlk yarının sonlarına doğru Ataşehir Belediye Spor sol kanat oyuncusu İlayda'nın ikili bir mücadele sırasında ayağının yüzüne gelmesiyle KDZ. Ereğli Belediye Spor'un defans oyuncusu Kezban'ın burnu kırıldı. Kezban'a ilk müdahale saha içerisinde sağlık görevlileri tarafından yapıldı. Ataşehir Belediye Spor Teknik direktörü Taner Öner de ilk müdahaleyle ilgili bilgileri aldıktan sonra, ambulansın gecikebileceği düşüncesiyle stat dışındaki aracını hemen çıkış kapısına getirdi.

11 Mart 2019 En genç futbolcu`nun bacağı diz altından kesildi! Antalya`da sol bacak kaval kemiği olmadan dünyaya gelen 11 yaşındaki Ali Deniz`in 10`uncu ameliyatında bacağı diz altından kesildi. Futbol sevgisiyle hayata tutunup, Ampute Futbol 1`inci Ligi`ndeki takımıyla resmi maçlarda forma giyerek `en genç futbolcu` unvanının sahibi olan Ali Deniz, Ameliyattan sonra hemen yeşil sahalara dönmek istiyorum. Daha güçlü ve başarılı futbolcu olacağım dedi. İlgili Haberi Oku

İlk müdahalesi sahada yapılan Kezban ve bir yöneticiyi Ataşehir Belediye Spor Teknik Direktörü Taner Öner kendi aracıyla hastaneye götürdü. Genç oyuncuya gerekli müdahaleler yapılana kadar hastanede bekleyen Taner Öner, maçın son 5 dakikasında yeniden takımın başına dönebildi.

Ataşehir Belediye Spor’a galibiyeti getiren gol uzatma dakikalarında Tuğba Babacan’dan geldi. Sahadan 1-0 galip ayrılan Ataşehirli futbolcular sevinçlerini hocaları Taner Öner ile paylaştı.

Ataşehir Belediye Spor Teknik Direktörü Taner Öner maç sonu yaptığı değerlendirmede, maçı kazanmalarının o kadar da önemli olmadığını, sağlığın her şeyden çok daha değerli olduğunu söyledi.

12 Mart 2019 İsviçreli model Liza Brito`dan Neymar itirafları! İsviçreli model Liza Brito, Neymar ile Paris`te bir gece geçirdiğini söyledi ve detaylarını paylaştı. İsviçreli model Neymar ile bir kez daha buluşmak isterim. ifadelerini kullandı. İlgili Haberi Oku