SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şenol Güneş ile beIN Sports yorumcusu Reha Kapsal arasında gerginlik!

Şenol Güneş ile beIN Sports yorumcusu Reha Kapsal arasında gerginlik!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Konyaspor maçı sonrası beIN Sports yorumcusu Reha Kapsal'a tepki gösterdi. Reah Kapsal'ın yorumuna sinirlenen Şenol Güneş "Tezgahı yapanlar sana da yem mi attılar?" ifadelerini kullandı.

Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında sahasında oynadığı Atiker Konyaspor maçını uzatma dakikalarında bulduğu golle 3-2 kazanan Beşiktaş’ta Teknik Direktör ŞenoL Güneş, maç sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Şenol Güneş, yaptığı açıklamada beIN Sports yorumcusu Reha Kapsal’ın yorumlarına tepki gösterirken “Tezgahı yapanlar sana da yem mi attılar?” dedi. Şenol Güneş’in bu sözlerine Reha Kapsal yanıt verirken, bir başka beIN Sports yorumcusu Önder Özen ise tepki gösterdi.

10 Mart 2019 Şenol Güneş`ten Karius açıklaması: `Tolga Zengin olsa hemen oynatırım` Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Atiker Konyaspor maçında taraftarların ıslıkladığı Loris Karius için maç sonunda açıklamalarda bulundu ve Tolga Zengin kadroda olsa hemen oynatırım dedi. İlgili Haberi Oku

Beşiktaş’tan para yüzünden ayrılmadığını belirten Şenol Güneş şunları söyledi:

“Az evvel arkadaşlar konuşuyor yanlış biliyor. Bizim namusumuz paradan daha önemlidir. Öyle kamuoyu oluşturmaya gerek yok. Burada kalmamız para konusu değil. Biz gideriz de kalırız da önce dikkat etmek lazım konuşurken. Biraz dikkat etsinler.

Kamuoyu oluşturmayı ortadan kaldırsınlar. Ne biliyor da ne konuşuyor. Bu bir sonuçtur. Bugünkü durum iyi bir durum değil buna vesile olmak istemem. Beni seven de tersine bağırsa ne olacak? Futbolla alakalı şeylerin dışına çıktı, insanla ilgili şeylerin ahlakın dışına çıktık. Çok sinirliyim. Sen beni itibarsızlaştırmaya çalışıyorsun ama geçmişi bırak, buraya bak. Tezgahı yapanlar sana da yem mi attılar? Başka şey için arıyorsun, arasana hocam tazminat mı var diye?

Geldiğim zaman taraftar beni sevsin diye gelmedim, tribüne de onlar çağırdı diye gittim. Olumsuzluk gösteren taraftarları, olumluların bastırması lazımdı, ben buna kırıldım. Hoca olarak ben gidersem, başka hoca gelecek. Önceki yanlışları zaten konuşuyoruz. Burada attığınız her nifak tohumu gelecekte volkan gibi patlar. Bıraktığımız izler geleceğe olumsuz kalsın istemiyoruz. Tepkilere duygusal olarak katılıyorum. Oyun eleştirisi mi, niyet eleştirisi mi? Orada karışıklık olmasın.”

REHA KAPSAL’DAN YANIT, ÖNDER ÖZEN’DEN TEPKİ

Reha Kapsal da bu açıklamaların ardından Şenol Güneş’e yanıt verirken “Ben Şenol hoca için bir şey var mı dedim. Kesin var demedim.Geçmişten alacağı ya da tazminat maddesi olabilir mi? dedim. Kesin böyle bir madde var demedim. Bundan oyunu okumak değil. Benim söylediğim ayrı bir cümle. Tekrarı rejide vardır. İkisi farklı olay. Böyle bir şey var mı acaba, yoksa oyunu zaten konuşuyoruz. Biz futbol adamıyız. Kimsenin ne kazandığı beni ilgilendirmez, kimseyi de ilgilendirmez.” ifadelerini kullandı.

Bir başka yorumcu Önder Özen de Şenol Güneş’in isim vermeden yaptığı yorumlara tepki gösterirken “Şenol hoca iki seferdir stüdyoya dalıyor. Biz de onun gibi doğduk. Fenerbahçe’de şahane bir maaşım varken istifa ettim. Beşiktaş’tan da istifa ettim. 2,5 sene bir gazeteci yazar diye kulübe uğramadım maaşımı almaya. Kulüp unuttu çünkü çok yüksek değildi benim param. Çok büyük paralarla çalışmadım. Hoca da bir isim söylesin de bilelim. Beşiktaş üstüne hesaplar falan. Hesap yapacak adam istifa eder mi? Ben de alınıyorum ama” diyerek şeklinde konuştu.

10 Mart 2019 Zeki Yavru`dan Trabzonspor taraftarına tepki: `Memleket olarak ne hale geldik` Akhisarspor`un tecrübeli futbolcusu Zeki Yavru`nun Trabzonspor maçından sonra yaptığı açıklamalar gündeme damga vurdu. Eski takımına karşı oynadığı maçta kendisine edilen küfürlere tepki gösteren Yavru, Ne zaman şerefiyle, namusuyla ekmek kazanmaya çalışan insanlara küfür ediyorlar ifadelerini kullandı. İlgili Haberi Oku