SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid’i karıştıran Thibaut Courtois-Alba Carrillo gerilimi!

Bu sezon kötü günler geçiren Real Madrid'de kaleci Thibaut Courtois'nun performansı eleştiri konusu olurken birlikte olduğu iddia edilen model Alba Carrillo da eleştirilerden nasibini aldı. Belçikalı futbolcunun Carrillo ile sevgili olmadıklarını açıklamasının ardından İspanyol modelden tepki dolu bir açıklama geldi.

İspanya devi Real Madrid'de bu sezon işler yolunda gitmezken kaleci Thibaut Courtois ile İspanyol model Alba Carrillo arasında yaşananlar gündeme damga vurdu.
İkilinin bir akşam yemeği yediği sırada çekilen fotoğrafın sosyal medyaya düşmesiyle Real Madrid taraftarları model Alba Carrillo'yu hedef alarak Belçikalı kalecinin kötü performansının gerekçesi olarak yorumlandı.
Yaşananların ardından bir açıklama yapan Courtois, "Biz birlikte değiliz ve olmayacağız da. Onu iki kere gördüm. Bir kez evine gittim, bir kere de o bana geldi. Fotoğraf çekildiğinde yemeğe çıkmıştık ama fazlası yoktu. Bizi tekrar göreceğinizi düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.
Daha önce Courtois ile ilişkileri olduğunu söyleyen Alba Carrillo ise bu açıklamaların ardından açtı ağzını yumdu gözünü.
Instagram hesabından bir paylaşım yapana Carrillo, "Bir süreliğine uzaklara gidiyorum çünkü bana yaptığınız şey adeta bir katliam. Futbol taraftarları ve ayak takımları... Basın da çok ileri gitti ve acımasızca davrandı" ifadelerini kullandı.
Courtois'nun açıklamalarına anlam veremediğini belirten Carrillo, "Umarım Courtois bana karşı olan nefretin artmasına neden olan bu sözleriyle ilgili bir açıklama yapar." dedi.
Öte yandan Madrid'in durumunun kendisiyle ilgili olmadığını söyleyen Carrillo, kötü gidişatın nedeninin bir kadına yüklenemeyeceğini belirtti.