SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

BB Erzurumspor, Galatasaray’la da berabere kaldı! Dadaşlar bunu hep yapıyor!

Konuğu Galatasaray'la 1-1 berabere kalan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Mehmet Özdilek döneminde Kasımpaşa, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'in ardından Galatasaray'la da berabere kalmış oldu.

Güncellenme: 21:42, 03/03/2019
BB Erzurumspor, Galatasaray’la da berabere kaldı! Dadaşlar bunu hep yapıyor!

Spor Toto Süper Lig’de kümede kalma mücadelesi veren Büyükşehir Belediye Erzurumspor, konuğu Galatasaray’la 1-1 berabere kalırken kümede kalma adına kritik bir puanın sahibi oldu. Dadaşlar aynı zamanda Galatasaray’ı da şampiyonluk yarışında yaralamayı başarırken İstanbul ekiplerine karşı beraberlik geleneğini sürdürmüş oldu.

Mehmet Özdilek göreve geldiğinden beri sırasıyla Kasımpaşa, Fenerbahçe, Beşiktaş, Medipol Başakşehir ve Galatasaray’la karşı karşıya geldi. 10. haftada konuğu Kasımpaşa ile 1-1 berabere kalan BB Erzurumspor, 16. haftada ise Ersun Yanal’la ilk lig maçına çıkan Fenerbahçe ile Kadıköy’de 2-0’dan dönerek 2-2 berabere kalmıştı.

İkinci devrede 19. haftada Beşiktaş’la Vodafone Park’ta, 21. haftada Medipol Başakşehir’le yine İstanbul’da 1-1 berabere kalan Erzurumspor, 24. haftada ise bu kez evinde konuğu Galatasaray’la aynı skorla 1-1 berabere kaldı. Böylesi ilginç bir seriye imza atan Dadaşlar, 22 puanla 17. sırada yer alıyor. İLGİLİ HABER Süper Lig son puan durumu (24. Hafta) Süper Lig son puan durumu (24. Hafta)