SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Çocukluk hayalini gerçekleştiren Talisca annesini başkan yaptı

Çocukluk hayalini gerçekleştiren Talisca annesini başkan yaptı

Futbol kulübü satın alan Talisca, annesini kulübün başına getirdi. Çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini belirten Talisca, "Başkanlık görevini şimdilik annem üstlenecek" dedi.

İki sezon kiralık olarak forma giydiği Beşiktaş’ta taraftarların sevgisini kazanan, daha sonra Çin ekibi Guanghzou Evergrande’ye transfer olan Anderson Talisca, ülkesi Brezilya’da futbol kulübü satın aldı. Bahia şehrinin takımı olan Esporte Clube Olímpia’nın sahibi olan Talisca, başkanlık görevini annesi Ivone Souza’ya verdi.

01 Mart 2019 Beşiktaş`ın Kayserispor kadrosu belli oldu! İki yıldız yok Beşiktaş`ın Kayserispor ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın kadrosu açıklandı. Kagawa ve Gökhan sakatlıkları nedeniyle kadroda yer almadı. İlgili Haberi Oku

Talisca, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Başkanlık görevini şimdilik annem üstlenecek. Kulübün teknik ekibini ise zaman içinde oluşturacağız. Böyle bir şeyin hep hayalini kuruyordum. Mahalledeki çocukları toplayarak turnuva yaptırırdım. Profesyonel olduktan sonra da kafamda böyle bir plan vardı. Parasal olayı hallettikten sonra güvendiğim insanlarla birlikte bu hayali gerçekleştirdim.”

01 Mart 2019 Doping yaparken yakalandı! Çete çökertildi Aralarında olimpik sporcu Max Hauke`nin de yer aldığı beş kayakçı, doping yaparken suç üstü yakalandı. Soruşturmayı genişleten Avusturya polisi, doping çetesini çökertti. İlgili Haberi Oku