SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’dan Yusuf ve Abdülkadir’in sağlık durumu hakkında açıklama

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün sağlık durumları hakkında açıklamada bulundu. Güven, "Yusuf'un yapılan muayenesi ve çekilen MR'ı sonrası sağ ayak bileği kemiğinde ödem tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştır. Abdülkadir Ömür'ün tedavisine Almanya'da devam edilecek" dedi.

Güncellenme: 19:18, 27/02/2019
Trabzonspor’dan Yusuf ve Abdülkadir’in sağlık durumu hakkında açıklama

Trabzonspor, sakatlıkları bulunan genç oyuncuları Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’ün sağlık durumlarına ilişkin açıklama yaptı. Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Yusuf’un Ümraniyespor maçında ayağına aldığı darbe sonucu sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldığını belirterek, şunları kaydetti:

“Oyuncumuzun yapılan muayenesi ve çekilen MR’ı sonrası sağ ayak bileği kemiğinde ödem tespit edilmiş olup, tedavisine başlanmıştır. Kendisini koruma amaçlı olarak salonda çalıştırıyoruz.”

Güven, bir süredir sağ ayak topuk bölgesinde ağrıları bulunan ve gerekli müdahaleleri yapılan Abdülkadir Ömür’le ilgili ise “Abdülkadir Ömür’ün tedavisine Almanya’da devam edilecek.” ifadesini kullandı. İLGİLİ HABER Ahmet Ağaoğlu: VAR`da FIFA`nın mı hakemlerin mi kararları geçerli? Ahmet Ağaoğlu: VAR`da FIFA`nın mı hakemlerin mi kararları geçerli?