SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şenol Güneş’ten derbi öncesi Kagawa açıklaması

Şenol Güneş’ten derbi öncesi Kagawa açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe maçı öncesinde yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunurken Shinji Kagawa'nın 11'de olmasıyla ilgili konuştu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe maçı öncesinde kadro tercihlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yayıncı kuruluşun mikrofonlarına konuşan Güneş şu ifadeleri kullandı;

“İki takımın da kaliteli futbolcuları var. Konum olarak hem bizim için hem de Fenerbahçe için zor maç olacak. Kendi oyunumuzu oynarsak her takımı yenebileceğimizi düşünüyoruz”

“11’de oynayanlar 11’de oynar. Kagawa’nın kalitesi ile ilgili tartışacak bir durum yok. Kendisine güveniyoruz. İlk 11’de yer verdiğimiz futbolcuların bugün en iyisini yapmasını bekliyoruz”

“Fenerbahçe’nin sağ kanadını kullanıp kullanmayacağını sahada göreceğiz. İki kanatta da iyi oyuncuları var. Hem alternatifli hem de genç kadrosu var. Önemli olan onlar için de, bizim için de çıkan 11’lerin en iyisini vermesidir.”

25 Şubat 2019 Ersun Yanal`dan flaş karar! Slimani ve Frey`i kadroya almadı... Fenerbahçe`de Teknik Direktör Ersun Yanal Beşiktaş derbisindeki 11`inde radikal bir karara imza attı. Tecrübeli teknik direktör sezon başı transfer edilen Slimani ve Frey ikilisini kadroya almadı. İlgili Haberi Oku