SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Fenerbahçe maçı öncesi Vodafone Park’ta son durum… İstanbul kara teslim olmuşken…

İstanbul'da iki gündür yağan kar nedeniyle birçok olumsuzluk yaşanırken, dev derbi öncesi stat zeminindeki son durum havadan fotoğraflandı.

Beşitkaş  ile Fenerbahçe arasında bu akşam saat 21:00’de oynanacak derbi öncesi Vodafone Park’taki son durum havadan fotoğraflandı.

25 Şubat 2019 Vodafone Park`ta 1 milyar TL`lik derbi! Ligin 23. haftasında Dolmabahçe'de oynanacak olan Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi, iki takımın piyasa değerleri baz alındığında 1 milyar 49 milyon TL'lik bir mücadeleye sahne olacak. İlgili Haberi Oku

İstanbul’da hafta sonu etkili olan kar, maçların ertelenmesine neden olmuştu. Bu akşam oynanacak derbi öncesi Beşiktaş’taki Vodafone Park’taki son durum havadan görüntülendi. Stadın zemininde herhangi kar birikintisi olmadığı, dev maç için hazırlıkların tamamlandığı görüldü.

Maç saatinde havanın yağışsız olacağı öğrenildi.

25 Şubat 2019 Beşiktaş Fenerbahçe maçında tarihte bir ilk... Türkiye böyle derbi görmedi! Bu akşam Vodafone Park`ta kozlarını paylaşacak olan Beşiktaş ve Fenerbahçe, ilk kez bir derbi maça farklı amaçlar için çıkacak. Beşiktaş, şampiyonluk umutlarını sürdürmek için kazanmak zorunda... Tarihinde ilk kez bir derbi maça düşme hattında çıkan Fenerbahçe`de parola 3 puan... İlgili Haberi Oku