SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Düzce Belediyesporlu oyunculardan maaş protestosu!

Türkiye Basketbol Erkekler 1. Ligi takımlarından Düzce Belediyespor'un oyuncuları, 3 aylık maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle Selçuklu Belediyespor maçında protestoda bulundu. Düzce Belediyesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu "3 aylık değil 1 aylık borcumuz var. ABD'li oyunculara maaş borcumuz yok, Türk oyunculara borcumuz var" ifadelerini kullandı

Güncellenme: 17:50, 24/02/2019
Düzce Belediyesporlu oyunculardan maaş protestosu!

Türkiye Basketbol Erkekler 1. Ligi’nde mücadele eden Düzce Belediyespor’un oyuncuları, maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle maç başındaki kaptıkları hava topunu rakip takıma vererek yönetimi protesto etti.

Düzce Spor Salonu´nda oynanan mücadelede Düzce Belediyespor ile Selçuklu Belediyespor karşı karşıya geldi. Ev sahibi olan Düzce Belediyespor oyuncuları maçın başlama düdüğü ile birlikte karşı takım oyuncuları ile anlaşarak hava topu mücadelesine girmeden ilk topu aldı.

Topu alan Düzce Belediye Spor oyuncuları 3 aylık maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle hücum yapmayarak topu rakip takıma verdi.

Düzce Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu ise oyunculara 1 aylık maaş borçları olduğunu ifade ederek, “Son dönemde yaşanan ekonomik kriz bizleri de etkiledi. Ancak iddia edildiği gibi oyuncularımıza 3 aylık değil sadece 1 aylık borcumuz var. Borcumuz olan oyuncular ise Türk oyuncular. ABD’li oyuncularımıza hiç maaş borcumuz yok. Oyuncularımızın bu tavırları bizleri üzdü” dedi.

İLGİLİ HABER Philadelphia 76ers`ın paylaştığı fotoğraf şaşkına çevirdi Philadelphia 76ers`ın paylaştığı fotoğraf şaşkına çevirdi