SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdullah Avcı’dan Galatasaray’a gönderme! ‘Bundan önce Ali Sami Yen’de…’

Medipol Başakşehir Bursaspor maçının ertelenmesi hakkında paylaşımda bulunan Galatasaray Yöneticisi Mahmut Recevik'e Abdullah Avcı'dan yanıt geldi. Avcı, "Dünden beri yapılan bir takım algılar var. O kadar üzülüyoruz ki... Zemin ile ilgili yönetim çalışıyor. Bundan önce Ali Sami Yen'de nasıl maçlar oynanmazken İnönü'de de oynanmış ama burada tipi var. Göz gözü görmüyor" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 19:14, 24/02/2019
Abdullah Avcı’dan Galatasaray’a gönderme! ‘Bundan önce Ali Sami Yen’de…’

Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında Medipol Başakşehir’in Bursaspor’u konuk ettiği karşılaşma öncesi açıklamalarda bulunan Abdullah Avcı, maçın ertelenmesi hakkında Twitter’da bir paylaşımda bulunan Galatasaray Yöneticisi Mahmut Recevik’e cevap verdi.

Avcı, “Bazı kişilerle aynı dili konuşmam mümkün değil. Dünden beri yapılan bir takım algılar var. O kadar üzülüyoruz ki… Zemin ile ilgili yönetim çalışıyor. Bundan önce Ali Sami Yen’de nasıl maçlar oynanmazken İnönü’de de oynanmış ama burada tipi var. Göz gözü görmüyor. Başakşehir’in yenilmesi için şartları algıyla mı zorlayacağız? Biz oyunda kalacağız, sahada kalacağız” dedi.

Recevik, maçın ertelenmesinin ardından şu paylaşımı yapmıştı: “Bugün ve yarın kar yağışı olacağını meteoroloji günlerdir söylüyor, biz GS olarak branda örtü ile önlemimizi aldık, stad işletmek bilgi ve tecrübe istiyor.” İLGİLİ HABER CANLI | Medipol Başakşehir Bursaspor 0-0 CANLI | Medipol Başakşehir Bursaspor 0-0